Przegrana po tie-breaku (fotogaleria)

W meczu 10 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały z Orłem Elbląg 2:3.

W pierwszym secie Ósemka w jego początkowej fazie wypracowała sobie przewagę, której nie oddała już do końca i wygrała 25:16. W drugim partii siedlczanki popełniły sporą ilość błędów własnych i przegrały 20:25. Trzecia odsłona od początku toczyła się punkt za punkt. W końcówce więcej zimnej krwi zachowały podopieczne Jarosława Plewińskiego, triumfując 25:23. Czwarty set przebiegał pod dyktando przyjezdnych, które wygrały 25:15. O losach spotkania musiał więc rozstrzygnąć tie-break. W nim lepsze okazały się siatkarki z Elbląga, które zwyciężyły 15:10.

W następnej kolejce Ósemka na wyjeździe zmierzy się ze Spartą Warszawa.

26.11.16, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

Ósemka Siedlce – Orzeł Elbląg 2:3 (25:16, 20:25, 25:23, 15:25, 10:15)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Monika Lipińska-Jeziorowska, 12. Maja Orzyłowska, 14. Julia Biardzka, 16. Katarzyna Łępicka, 18. Iga Bogusz (libero), 20. Olena Bondar