wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Powalczyły z liderkami (fotogaleria)

W meczu 12 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały z liderem AZS AWF UKSW Warszawa 1:3.

W pierwszym secie do połowy toczyła się wyrównana walka, jednak później błędy siedlczanek wykorzystały przyjezdne i wygrały 25:16. W drugiej partii podopieczne Jarosława Plewińskiego wspięły się na szczyt swoich umiejętności i po świetnej grze triumfowały 25:19. Zwieńczeniem tego seta był as serwisowy w wykonaniu Marty Orzyłowskiej. W trzeciej odsłonie liderki z Warszawy grały bezbłędnie i zwyciężyły zdecydowanie 25:15. Czwartego seta doskonale rozpoczęły akademiczki, wypracowując sobie kilka punktów przewagi. Zaliczki przyjezdne nie oddały już do końca partii, wygrywając 25:18.

W następnej serii gier Ósemka w niedzielę 17 grudnia o godzinie 19:00 na wyjeździe zmierzy się z WTS Włocławek.