Porażka po zaciętej walce (fotogaleria)

W meczu 14 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały u siebie z BAS Białystok 1:3.

dla podopiecznych Jarosława Plewińskiego spotkanie rozpoczęło się w wymarzony sposób. Gospodynie grały bardzo dobrze i wygrały pierwszą partię 25:16. W drugim secie obudziły się białostoczanki i bez większych problemów triumfowały 25:17. W kluczowej trzeciej odsłonie toczyła się bardzo wyrównana walka. W końcówce to przyjezdne zachowały więcej zimnej krwi, zwyciężając minimalnie 25:23. W czwartym secie Ósemka popełniła dużą ilość błędów własnych, co skrzętnie wykorzystał BAS. Siatkarki z Białegostoku kontrolowały przebieg partii i wygrały 25:18, a w całym meczu 3:1.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 14 stycznia o godzinie 13:00 na wyjeździe zmierzy się z APS Rumią.