ARMS
Centrum

Premierowy start halowy w nowym roku

   
Autor:
Dodano: 2017/01/17 21:13    views 2840

Siedleccy lekkoatleci wzięli udział w II Halowym Mityngu Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Kilkoro z nich zanotowało dobre wyniki.

14 stycznia reprezentanci trzech siedleckich klubów: Pogoni Siedlce, WLKS Siedlce-Nowe Iganie i SKS Feniks Siedlce wzięli udział w mityngu lekkoatletycznym w Łodzi.

Poniżej prezentujemy najlepsze wyniki siedleckich lekkoatletów:
Joanna Hapunowicz (Pogoń Siedlce) pierwsza w biegu na 1000 m (3:05.42)

Sylwia Płatek
(WLKS Siedlce-Nowe Iganie) trzecia w biegu na 1000 m (3:11.11)
Emil Kołodziejczyk (SKS Feniks Siedlce) trzeci w biegu na 400 m (57.21)
Patryk Kocak (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) trzeci w biegu na 1000 m (2:39.03)

Anna Krupa (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) czwarta w biegu na 400 m (64.41)
Konrad Pluta (Pogoń Siedlce) czwarty w biegu na 200 m (23.56)
Piotr Tymiński (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) czwarty w biegu na 400 m (57.43)

Aneta Płatek (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) piąta w biegu na 600 m (1:42.67)
Jakub Szymański (Pogoń Siedlce) piąty w biegu na 1000 m (2:41.06)

Konrad Pluta
(Pogoń Siedlce) czwarty w finale B na 60 m (7:36)

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

 

źródło: własne / PZLA; foto: SKS Feniks Siedlce






Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 18 Sty 12:00
    Sparing: Wisła Płock – Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sty 14:00
    I liga: Victoria Płock – Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sty 17:00
    I liga: Olimpia Sulęcin – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Sty 17:30
    I liga: Polfarmex Kutno – SKK Siedlce
  • środa, 23 Sty 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Znicz Basket Pruszków
  • czwartek, 24 Sty 18:30
    I liga: KPS Siedlce – Mickiewicz Kluczbork
  • sobota, 26 Sty 10:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Victoria Sulejówek
  • sobota, 26 Sty 12:00
    Sparing: Lewart Lubartów – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 26 Sty 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 26 Sty 18:00
    II liga: MUKS Tomaszów Mazowiecki – Ósemka Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny