Wektra wróciła przed dwunastą (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego w swoim trzecim meczu kontrolnym rozgromili Wektrę Zbuczyn aż 11:0.

W pierwszej połowie w zespole Pogoni II wystąpiło kilku zawodników trenujących z pierwszą drużyną. Wzmocnione rezerwy szybko przejęły inicjatywę na boisku i już w 9 minucie było 1:0. Za zagranie ręką rzut karny wykorzystał pewnie Piotr Krawczyk. Dwie minuty potem Jakub Malinowski podwyższył na 2:0. Końcówka pierwszej połowy należała do Krystiana Zbiecia, który dwukrotnie pokonał byłego golkipera Pogoni – Damiana Krasuskiego. Po zmianie stron siedlczanie szli za ciosem i strzelili kolejne gole. Na początku dwa trafienia zafundował Patryk Skrzypek. Po godzinie gry Dominik Barciak zagrał do Mateusza Kacprzaka, a ten strzelił na 7:0. Ósmego gola zdobył Bartosz Karczmarek dobijając strzał Mateusza Kacprzaka. W końcówce meczu najpierw do siatki strzelił po rzucie rożnym Skrzypek, za chwilę do siatki głową trafił Tomasz Kacprzak, a wynik ustalił najlepszy strzelec tego spotkania – Patryk Skrzypek.

W Wektrze wystąpili byli Pogoniści: Damian Krasuski, Cezary Anusiewicz, Mateusz Kalinowski, Karol Grochowski, Emil Michalak, Dominik Piekutowski i Damian Prokurat.

Następny sparing Pogoń II Siedlce rozegra w najbliższą sobotę 28 stycznia o 16:00 na bocznym boisku stadionu ROSRRiT. Przeciwnikiem Pogoni będzie Sokół Adamów.

25.01.17, 18:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 11:0 (4:0)

Bramki: Piotr Krawczyk 9 (k), Jakub Malinowski 11, Krystian Zbieć 25, 38, Patryk Skrzypek 47, 52, 71, 86, Mateusz Kacprzak 60, Bartosz Karczmarek 63, Tomasz Kacprzak 85

Pogoń II: Jacek Kozaczyński (46 Patryk Izdebski, 70 Marcin Borkowski) – 5. Sebastian Krawczyk (46, 17. Dominik Krupa), 3. Michał Panufnik (46, 22. Paweł Wasiluk), 15. Paweł Łydkowski (46, 8. Michał Markiewicz), 4. Piotr Ceranka – 95. Patryk Ciulak (46, 23. Mateusz Kacprzak), 6. Rafał Zin (46, 18. Tomasz Górski), 7. Dominik Barciak, 20. Piotr Krawczyk (46, 10. Bartosz Karczmarek), 9. Krystian Zbieć (46, 27. Tomasz Kacprzak) – 26. Jakub Malinowski (46, 19. Patryk Skrzypek)

Sędzia: Piotr Pniewski (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej