Srebrna sztafeta z Siedlec, Rawa czwarta w klasyfikacji klubowej

Zakończyły się Mistrzostwa Polski młodzików i uczniowskich klubów sportowych w biegach narciarskich. Siedlecka Rawa zdobyła dwa medale.

O starcie siedlczan w pierwszym dniu mistrzostw pisaliśmy TUTAJ

Kolejne dwa dni rywalizacji w Mistrzostwach Polski młodzików i uczniowskich klubów sportowych w Tomaszowie Lubelskim przyniosły reprezentantom Rawy jeden medal. Stało się to za sprawą dobrego występu sztafety chłopców (juniorów C) 4 x 2 km. Jakub Sobiczewski, Kacper Pietrak, Michał Okniński i Igor Kowalski – oni tworzyli sztafetę, która zajęła drugie miejsce.

Blisko podium w rywalizacji juniorów C w biegu na 5 km techniką dowolną był Piotr Sobiczewski, ostatecznie docierając do mety na czwartej pozycji.

Szósta w kat. juniorek D (2,5 km łyżwą) była Rozalia Prokurat. To samo miejsce w rywalizacji juniorów E (2 km łyżwą) zajął Igor Kowalski.

WYNIKI – 2 DZIEŃ

Junior C

Junior D

Junior E

O brązowy medal wśród juniorów C otarła się sztafeta (4 x 3 km) siedleckich narciarzy: Piotr Sobiczewski, Maciej Krajcer, Mateusz Piwko, Jakub Kiełczykowski, zajmując czwarte miejsce.

Piąte miejsce w kat. juniorek D-E  wywalczyła sztafeta dziewcząt 4 x 2 km (Dominika Krajcer, Maja Ługowska, Aleksandra Śnitko, Klaudia Radomyska).

W punktacji klubowej Rawa zajęła czwarte miejsce.