Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła w starciu z liderem

W meczu 8 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe z liderem Warszawianką Warszawa 22:29.

Podopieczni Emila Kożuchowskiego do zmagań ligowych wrócili po trzymiesięcznej przerwie. W pierwszej połowie Pogoń grała bardzo dobrze, co zaowocowało prowadzeniem 14:13. W drugiej części spotkania gospodarze pokazali, dlaczego zajmują pierwszą pozycję w tabeli. Warszawianka szybko odrobiła straty i wyszła na prowadzenie, które następnie systematycznie powiększała. Ostatecznie zawodnicy z Warszawy triumfowali 29:22.

Już w niedzielę 12 marca Pogoń na wyjeździe zmierzy się z SPR Nowe Piekuty. Spotkanie zaplanowano na godzinę 13:00.