Ramowy terminarz Pogoni w rundzie wiosennej

   
Autor:
Dodano: 2017/03/09 14:53    views 5715
Ramowy terminarz Pogoni w rundzie wiosennej

Piłkarki Pogoni rundę wiosenną w III lidze rozpoczną w pierwszy weekend kwietnia. Zapoznajmy się z ramowym terminarzem.

Ramowy terminarz rundy wiosennej III ligi kobiet, gr. mazowieckiej:

Kolejka 10 – 1-2 kwietnia

Start Otwock – Tygrys Huta Mińska
DAF Płońsk – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Wilga Garwolin – Żbik Nasielsk
Królewscy Płock – Pogoń Siedlce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Zamłynie Radom

Kolejka 11 – 8-9 kwietnia

Ostrovia Ostrów Mazowiecka – DAF Płońsk
Zamłynie Radom – Królewscy Płock
Pogoń Siedlce – Wilga Garwolin (8 kwietnia, 11:00)
Żbik Nasielsk – Tygrys Huta Mińska
Start Otwock – Mazovia Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 12 – 22-23 kwietnia

DAF Płońsk – Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Żbik Nasielsk
Tygrys Huta Mińska – Pogoń Siedlce (23 kwietnia, 14:00)
Wilga Garwolin – Zamłynie Radom
Królewscy Płock – Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 13 – 6-7 maja

Pogoń Siedlce – Mazovia Grodzisk Mazowiecki (6 maja, 11:00)

Kolejka 14 – 13-14 maja

Start Otwock – Pogoń Siedlce (14 maja, 16:00)

Kolejka 15 – 20-21 maja

Pogoń Siedlce – Żbik Nasielsk (20 maja, 11:00)

Kolejka 16 – 27-28 maja

DAF Płońsk – Pogoń Siedlce

Kolejka 17 – 3-4 czerwca

Zamłynie Radom – Pogoń Siedlce

Kolejka 18 – 10-11 czerwca

Pogoń Siedlce – Ostrovia Ostrów Mazowiecka (10 czerwca, 11:00)

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • niedziela, 24 Mar 17:00 17:00
    I mecz o miejsca 5-8: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 00:00
    II mecz o miejsca 5-8: BBTS Bielsko-Biała – KPS Siedlce
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny