Wyjazdowa porażka Pogoni po zaciętej walce

W meczu 9 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce po zaciętym pojedynku przegrali z SPR Nowe Piekuty 26:28.

Od początku spotkania na prowadzenie wyszli gospodarze. W 20 minucie stracili oni jednak przewagę i Pogoń wygrywała 10:9. Końcówka pierwszej odsłony należała do ekipy z Nowych Piekut i po pół godzinie prowadzili oni 17:15. W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ zmianie. SPR konsekwentnie utrzymywał przewagę i ostatecznie triumfował 28:26.

W następnej serii gier Pogoń we własnej hali podejmie Pabiks Pabianice. Początek meczu o godzinie 16:00.