Wygrany sparing z Ostrówkiem (fotogaleria)

Wygrany sparing z Ostrówkiem

Przygotowujące się do rozgrywek III ligi kobiet, piłkarki MKS Pogoń Siedlce na stadionie ARMS rozegrały mecz sparingowy z LKS Ostrówek.

Mecz zakończył się zwycięstwem siedlczanek 3:1 po bramkach testowanych zawodniczek: Julii Piszczel w 47 minucie oraz dwóch bramkach Marty Kazaneckiej w 51 i 66 minucie. Spotkanie rozgrywano w tercjach po 30 minut każda. Bramkę dla LKS Ostrówek w 85 minucie zdobyła Natalia Dobosz.

Zespół gospodyń w pierwszej tercji grał na rozpoznanie, jednak druga rozgrywana z wiatrem dała dwubramkową przewagę siedlczanek. W trzeciej tercji było już 3:0 dla Pogoni, ale brak koncentracji spowodował, że siedlczanki straciły bramkę pomimo interwencji debiutującej Juli Księżopolskiej. Dobrze i ambitnie zagrały zawodniczki Pogoni jednak wiele jest elementów gry do poprawy. Dobrą formę mimo choroby zaprezentowała bramkarka z Siedlec – Patrycja Gorzkowska.

Następny sparing siedlczanki zagrają 18 marca (sobota) o godz. 11:00 również na stadionie ARMS z zespołem IV ligi kobiet – ŁKS Łochów.

12.03.17, 10:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń Siedlce – LKS Ostrówek 3:1 (0:0, 2:0)

Bramki: Julia Piszczel 47, Marta Kazanecka 51, 66 – Natalia Dobosz 85

Pogoń: Gorzkowska – Barwińska, Dang, Bochaj, Księżopolska – Fit, Bareja, Kazanecka, Dąbrowska – Pszczel, Rucińska. Grały także: Sulej, Seredzińska, Radzikowska, Pieńkowska

autor: Michał Strzałkowski