Mistrzowski tytuł zapaśniczki WLKS

Hala OSiR w Zamościu była areną zmagań zapaśniczek podczas Mistrzostw Polski juniorek. Do rywalizacji przystąpiły także trzy zawodniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

W Zamościu na matach OSiR w ramach Mistrzostw Polski juniorek w zapasach walczyły trzy zawodniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie: Dominika Szynkowska (kat. 48 kg) oraz Marlena Skup i Dominika Solnica (kat. 63 kg).

Znakomicie zaprezentowała się Dominika Szynkowska. W kategorii wagowej 48 kg zostawiła w pokonanym polu 11 zawodniczek i zdobyła złoty medal!

Pozostałe dwie zapaśniczki WLKS rywalizowały w kat. 63 kg. Marlena została sklasyfikowana na 8 pozycji, a Dominika na miejscach 10-11.

FOTOGALERIA

Na drugi dzień w Zamościu odbyły się zawody Pucharu Polski kadetek. Wysoką drugą lokatę w kat. 65 kg zajęła Magdalena Kisielińska.

źródło: własne /sportzona; foto: zyciezamoscia.pl