Nie ma jak w domu. Pewny triumf Pogoni (fotogaleria)

W meczu 10 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce pokonali we własnej hali Pabiks Pabianice 32:25.

Od początku spotkania Pogoniści narzucili swój styl gry i przejęli inicjatywę. Podopieczni Emila Kożuchowskiego już po jedenastu minutach prowadzili czterema bramkami. Przed przerwą siedlczanie jeszcze powiększyli swoją przewagę i wygrywali 16:8. W drugiej części gry gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i nie dali wydrzeć sobie kompletu punktów. Ostatecznie Pogoń triumfowała 32:25.

W następnej kolejce Pogoń 25 marca o godzinie 18:00 zagra na wyjeździe z Czarnymi Regimin.

19.03.17, 13:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Pabiks Pabianice 32:25 (16:8)

Pogoń: 2. Wojciech Tchórzewski 10, 4. Piotr Kieliszek 5, 5. Piotr Boruta, 8. Kamil Kicka 6, 9. Jakub Kryszczuk 2, 11. Paweł Turyk 2, 12. Paweł Zając, 14. Kamil Wiśniewski, 17. Rafał Kacprzak 3, 18. Szymon Kosyl 2, 19. Michał Kluczek 2

Pabiks Pabianice: 12. Filip Karbownik, 19. Kamil Świątek 1, 22. Patryk Banasiak, 24. Dawid Świątek, 25. Bartłomiej Rosik 1, 26. Maciej Kozak, 27. Mateusz Tkebacz, 32. Igor Czarnecki 2, 33. Łukasz Pietrzykowski, 34. Wiktor Zatkiewicz 2, 35. Kajetan Szczepaniak 4, 36. Marcin Pluciński 4, 37. Marcin Domagalski 10, 39. Sebastian Rajchert 1