Kadeci Pogoni gotowi do rundy wiosennej (fotogaleria)

Kadeci Pogoni przegrali 10:35 z Budowlanymi Lublin w meczu sparingowym. Był to element przygotowań przed wiosenną częścią rozgrywek grupy południowo-wschodniej o mistrzostwo Polski.

Mecz rozgrywano tylko na przyłożenia w systemie 3×20 minut. Podopieczni Pawła Kuligowskiego okazali się słabsi od rówieśników z Lublina w każdej z tercji.

19.03.17 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Sparing kadetów: Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 10:35 (0:5, 5:20)
Pogoń: Maciej Prokurat, Krzysztof Dmowski, Dawid Wróbel, Arkadiusz Radzikowski, Łukasz Joński, Sebastian Dziedzic, Samid Mamedov, Kacper Starak, Dawid Enihoft, Igor Pątek, Kamil Kania, Krystian Adamiak, Łukasz Korneć, Bartosz Redzik, Krystian Paczuski, Kacper Skup, Filip Skup, Juliusz Mikołajczuk, Tomasz Strzaliński, Szymon Kowalczyk

Przed meczem niezastąpiony Maciej Sztajnert odbył z kadetami sesję zdjęciową. Jej efekty poniżej.