Udana impreza strzelecka w Siedlcach (fotogaleria)

W dniach 16-19 marca w Siedlcach odbyły się X Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików” i Finał „Strzelania w sieci”.

X Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików” i Finał „Strzelania w sieci” po raz czwarty rozegrano w naszym mieście. Młodzicy i juniorzy młodsi rywalizowali w konkurencjach Kpn 30, Ppn 30 młodzików, Kpn 40, Ppn 40 juniorów młodszych.

Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci SKSS Dragon Siedlce.

Druga pierwszego dnia zawodów i szósta drugiego dnia w konkurencji pistolet pneumatyczny 30 strzałów wśród młodziczek była Zuzanna Korzeniowska. Dało to jej w klasyfikacji 3 miejsce. W finale zlotu orlików zajęła 6 lokatę, a w finale strzelania w sieci była piąta.

W konkurencji karabin pneumatyczny 30 strzałów w rywalizacji młodziczek czternaste i dziewiętnaste miejsce zajęła Łucja Łubowska, a szesnaste i pierwsze (!) Kamila Stępniak. W klasyfikacji końcowej dwunasta była Kamila, natomiast czternasta Łucja. W finale strzelania w sieci wysokie czwarte miejsce zajęła Kamila Stępniak.

Karabin pneumatyczny 30 strzałów młodzików – tu dominował Kuba Sieńczewski. Najpierw zajął trzecie miejsce, a następnie był pierwszy. W klasyfikacji końcowej również okazał się najlepszy. W finale zlotu orlików jak i finale strzelania w sieci potwierdził klasę deklasując rywali.

W klasyfikacji końcowej karabinu pneumatycznego 40 strzałów juniorek młodszych na dziewiątym miejscu uplasowała się Gabriela Michalska, a oczko niżej Wiktoria Zdunek.