Wyjazdowa klątwa trwa. Pogoń słabsza od Czarnych

W meczu 11 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe z Czarnymi Regimin 26:30.

Od początku spotkania lepiej grali gospodarze i szybko wypracowali się kilka bramek przewagi. Do przerwy Czarni prowadzili 20:17. W drugiej połowie obie ekipy znacznie lepiej spisywały się w defensywie, co spowodowało spadek skuteczności. Pogoń do końca próbowała odrobić straty, jednak zawodnicy z Regimina nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa. Czarni triumfowali 30:26.

W następnej kolejce Pogoń w sobotę 1 kwietnia o godzinie 18:00 podejmie Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski.

25.03.17, 18:00 – Regimin

III liga: Czarni Regimin – Pogoń Siedlce 30:26 (20:17)

Pogoń: 1. Jakub Chromiński, 2. Wojciech Tchórzewski 11, 6. Bartosz Sokołów 6, 8.Kamil Kicka 3, 9. Jakub Kryszczuk, 10. Bartosz Niedziółka 1, 11. Paweł Turyk, 12. Paweł Zając, 14. Kamil Wiśniewski, 16. Adam Waberski, 17. Rafał Kacprzak 3, 18. Szymon Kosyl 1, 19. Michał Kluczek 1