Minimalna porażka tydzień przed ligą (fotogaleria)

Minimalna porażka tydzień przed ligą

W ramach przygotowań do rundy rewanżowej piłkarki MKS Pogoń Siedlce na tydzień przed ligą przegrały z liderem III ligi mazowieckiej Wilgą Garwolin 3:4.

Spotkanie z Wilgą miało wyrównany przebieg. W pierwszej połowie jako pierwsza bramkę zdobyła Wilga, następnie wyrównała Pogoń, a następnie prowadzenie Pogonistkom dała testowana Marta Kazanecka. Końcówka w pierwszej połowie należała do przyjezdnych, które strzeliły kolejne dwie bramki i objęły prowadzenie.

Po przerwie goście strzelili czwartą bramkę. Pogonistki ruszyły do odrabiania strat. Z trzech sytuacji podbramkowych, jedną wykorzystała ponownie Kazanecka. W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej, w drużynie gospodyń nie wystąpiło z różnych powodów sześć zawodniczek.

Następne spotkanie siedlczanki rozegrają w ramach rozgrywek III ligi w Płocku z Królewskimi. Mecz zaplanowano w niedzielę 2 kwietnia o 17:00.

25.03.17, 10:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń Siedlce – Wilga Garwolin 3:4 (2:3)

Bramki dla Pogoni: Marta Kazanecka (dwie)

Pogoń: Gorzkowska – Bochaj, Marciszewska, Maciejak, Księżopolska – Rucińska, Dang, Fit, Radzikowska, Barwińska – Kazanecka. Grały także: Kondraciuk, Ulko