czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Kijkowi mistrzowie z naszego miasta

Udany występ w VI Sztafetowych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Nordic Walking w Jastrowiu k/Piły zaliczyli reprezentanci Luki Team Siedlce.

Załoga Luki Team Siedlce: Łukasz Witczuk, Lidia Borkowska, Renata Jachimowicz i Jakub Deląg zdobyła tytuł Mistrzów Polski w kategorii sztafet mieszanych podczas VI Sztafetowych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Nordic Walking w Jastrowiu k/Piły.

Siedlecka sztafeta, m.in. z Mistrzami Europy w składzie (Borkowska, Witczuk i Deląg), pokonała dystans maratonu (42 km 195 m) w czasie 4 godz. 56 min. i 2 sek.

Druga załoga Luki Team (Marzena Prekurat, Mirosław Jachimowicz, Zofia Zacharczuk, Paweł Szczygielski) w tej samej kategorii sztafet mieszanych zajęła 6 miejsce.

Trzeci zespół Luki Team startował w maratonie w kat. sztafet kobiecych. Ewelina Borkowska, Beata Wasiluk, Beata Rucińska i Katarzyna Polkowska wywalczyły 7 miejsce.