Zwycięstwo rezerw w Zbuczynie

Rezerwy Pogoni rozegrały w Zbuczynie mecz kontrolny z Wektrą. W godzinnym starciu Pogoniści zwyciężyli 3:1.

W zespole Marcina Tomaszewskiego zagrali zawodnicy, którzy mniej występują w ligowych spotkaniach oraz juniorzy przymierzani do gry w IV-ligowych rezerwach.

Młodzi siedlczanie przeważali w konfrontacji z przedstawicielem ligi okręgowej. Już w 2 minucie z bliskiej odległości Damiana Krasuskiego pokonał Jakub Malinowski. Wektra odpowiedziała bramką Grzegorza Ostojskiego w sytuacji sam na sam z Jakubem Bielińskim. W drugiej połowie Pogoniści zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu Kamila Szczepanika celną główką popisał się Paweł Wasiluk, a siedem minut przed końcem spotkania wynik na 3:1 dla Pogoni ustalił Patryk Skrzypek.

W zespole Wektry wystąpili byli Pogoniści: Cezary Anusiewicz, Karol Grochowski, Damian Krasuski, Kamil Księżopolski, Emil Michalak, Robert Narwojsz, Dominik Piekutowski, Damian Prokurat i Mateusz Prokurat. Z kolei Pogoń prowadzi Marcin Tomaszewski, grający w przeszłości w Wektrze.

PLANY POGONI II

Przed Pogonią II w Wielką Sobotę mecz derbowy w Siedlcach z Podlasiem Sokołów Podlaski. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 15:00.

11.04.17, 18:10 – Zbuczyn

Sparing: Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:1)

Grano 2×30 min.

Bramki: Grzegorz Ostojski 20 – Jakub Malinowski 2, Paweł Wasiluk 46, Patryk Skrzypek 53

Pogoń: Jakub Bieliński – Sebastian Szcześniak (47 Piotr Goś), Piotr Ceranka, Paweł Wasiluk, Michał Markiewicz (37 Wojciech Sidoruk) – Mateusz Kacprzak (37 Patryk Sadowiak), Piotr Goś (33 Maciej Czyżewski), Kamil Szczepanik (47 Patryk Ciulak), Patryk Ciulak (37 Sebastian Bober), Tomasz Kacprzak (31 Mateusz Wassilow) – Jakub Malinowski (31 Patryk Skrzypek)

Sędzia: Marcin Bobryk

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert