Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały w Warszawie z Unią 1:4. Jedyną bramkę dla Pogoni zdobył Paweł Wasiluk.
SYTUACJA WYJŚCIOWA
Do meczy Pogoń II przystąpiła wzmocniona Łukaszem Wójcikiem oraz Danielem Dybcem i kilkoma młodzieżowcami trenującymi na co dzień w zespole Bartosza Tarachulskiego.
PRZEBIEG MECZU
Słąby początek zaliczyli podopieczni Marcina Tomaszewskiego. W pierwszym kwadransie stracili dwie bramki, które przesądziły o niekorzystnym rezultacie na koniec meczu. W drugiej odsłonie Pogoniści za sprawą Pawła Wasiluka zdobyli co prawda kontaktowego gola, lecz na nic więcej tego dnia Pogonistów nie było stać. Unia dołożyła kolejne dwa trafienia i pewnie pokonała Pogoń II 4:1.
PLANY POGONI II
Następne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 27 maja o 17:00 z MKS Przasnysz w Siedlcach.
21.05.17, 12:30 – Warszawa
IV liga: Unia Warszawa – Pogoń II Siedlce 4:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Wiśniewski 4, Dawid Jankiewicz 15 (k), Mateusz Górski 83, Mariusz Berliński 87 – Paweł Wasiluk 49
Unia: Michał Bigajski – Mariusz Berliński, Tomasz Borys, Jakub Gnoiński, Kamil Kucharski (50 Adam Kucharski) – Mateusz Bui (73 Radosław Bryzek), Mateusz Wiśniewski (64 Mateusz Górski), Daniel Rosiński, Krystian Lewandowski (12 Bartosz Gołaszewski), Bartłomiej Sot – Dawid Jankiewicz
Pogoń II: 69. Dawid Boruc – 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski (46, 9. Bartosz Karczmarek), 16. Łukasz Wójcik – 25. Paweł Wasiluk (70, 99. Patryk Skrzypek), 3. Michał Panufnik, 7. Daniel Dybiec, 98. Patryk Ciulak, 8. Bartosz Szostek (55, 13. Sebastian Szcześniak) – 17. Dominik Barciak
Żółte kartki: Adam Kucharski – Paweł Wasiluk, Paweł Łydkowski, Bartosz Szostek
Sędzia: Piotr Urban (Warszawa)
Pozostałe wyniki 33 kolejki:
Bug Wyszków – Wisła II Płock 1:1
Czarni Węgrów – Mławianka Mława 2:2
Dolcan Ząbki – Błękitni Raciąż 1:1
Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1
KS Łomianki – Bzura Chodaków 0:0
MKS Przasnysz – Delta Słupno 2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – MKS Ciechanów 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 7:2
Tęcza Łyse – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (wo)
1. | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 33 | 78 | 89-30 |
2. | MKS Ciechanów | 33 | 70 | 84-34 |
3. | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 33 | 69 | 75-37 |
4. | Wisła II Płock | 33 | 60 | 61-39 |
5. | KS Łomianki | 33 | 54 | 51-44 |
6. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 33 | 54 | 52-32 |
7. | Błękitni Raciąż | 33 | 53 | 64-52 |
8. | MKS Przasnysz | 33 | 49 | 54-43 |
9. | Bzura Chodaków (Sochaczew) | 33 | 49 | 39-35 |
10. | Pogoń II Siedlce | 33 | 48 | 53-58 |
11. | Mławianka Mława | 33 | 46 | 47-49 |
12. | Bug Wyszków | 33 | 44 | 40-47 |
13. | Hutnik Warszawa | 33 | 44 | 49-47 |
14. | Dolcan Ząbki | 33 | 43 | 56-47 |
15. | Unia Warszawa | 33 | 35 | 42-62 |
16. | Czarni Węgrów | 33 | 35 | 40-57 |
17. | Podlasie Sokołów Podlaski | 33 | 28 | 35-84 |
18. | Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 33 | 28 | 31-66 |
19. | Delta Słupno | 33 | 19 | 32-72 |
20. | Tęcza Łyse | 33 | 19 | 26-85 |
źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert