I Turniej o Puchar Prezesa SKB 2017. Piotr Prokurat najlepszym bowlingowcem

W środę, 31 maja w kręgielni Decybel w Łukowie rozegrany został finał I Turnieju o Puchar Prezesa Siedleckiego Klubu Bowlingowego.

Na finał zaplanowano trzy pojedynki do 2 zwycięstw rodem z Professional Bowlers Association – PBA.
Czwórka zawodników, którzy walczyli o puchar to: Dariusz Rojek, Piotr Prokurat, Arkadiusz Dłużniewski oraz Marek Kozłowiec.

I Turniej o Puchar Prezesa SKB był bardzo emocjonujący i pełen niespodzianek, a wysoki poziom rozgrywek zapewnił zawodnikom nie lada wyzwanie. Najwyższy wynik jednej gry uzyskał Piotr Prokurat, który zdobył 277 punktów. Warto również wspomnieć o super rzucie Marka Kozłowca, który dobił „splita” 7-10.

Finałowe pojedynki nie najlepiej zaczął Arkadiusz Dłużniewski przegrywając z Markiem Kozłowcem 1:2. Dłużniewski po porażce zakończył swój udział w zawodach na 4 pozycji. W drugim pojedynku Marek Kozłowiec przegrał z Piotrem Prokuratem 1:2 i ostatecznie zajął 3 miejsce. Zwycięzcą oraz jednocześnie mistrzem SKB 2017 został Piotr Prokurat, który wygrał z Dariuszem Rojkiem 2:1.