Dwie bramki w minutę ustawiły mecz. Pogoń II przegrała w Łomiankach (wideo)

Dwie bramki w minutę ustawiły mecz. Pogoń II przegrała w Łomiankach

Pogoń grająca w IV lidze mazowieckiej uległa w Łomiankach tamtejszemu KS 2:3. Bramki dla siedlczan strzelili Bartosz Karczmarek i Patryk Ciulak.

Na mecz przedostatniej kolejki trener Marcin Tomaszewski zabrał jedynie młodzieżowców. Zespół nie został wzmocniony żadnym zawodnikiem z jedynki, gdyż ta przebywa już na urlopach.

Już na początku spotkania siedlczanie utrudnili sobie zadanie, tracąc dwa gole w ciągu minuty. W 6 minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Mateusz Sołtys pokonując w sytuacji sam na sam Dawida Boruca. Za chwilę po prostej stracie Pogonistów w środku pola Łomianki zdobyły drugiego gola autorstwa Mateusza Kowalskiego. Przed przerwą po akcji z rzutu rożnego do siatki głową trafił Bartosz Karczmarek dając nadzieje na lepszą drugą połowę. Ta była w wykonaniu siedlczan lepsza, jednak nie ustrzegli się błędu, po którym gospodarze po raz trzeci strzelili gola. W 68 minucie Sołtys po raz drugi nie dał szans na skuteczną interwencję Borucowi. W ostatniej minucie Pogoń zdobyła kontaktowego gola za sprawą trafienia Patryka Ciulaka, lecz to nie wystarczyło by przywieźć z Łomianek chociaż jeden punkt.

W oficjalnym spotkaniu Pogoni II zadebiutował Rafał Jaworski, pozyskany zimą z Orląt Łuków.

PLANY POGONI II

Ostatni mecz Pogoni II w tym sezonie odbędzie 17 czerwca o 17:00 na stadionie ROSRRiT w Siedlcach. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie Hutnik Warszawa.

10.06.17, 13:00 – Łomianki

IV liga: KS Łomianki – Pogoń II Siedlce 3:2 (2:1)

Bramki: Mateusz Sołtys 6, 68, Mateusz Kowalski 7 – Bartosz Karczmarek 26, Patryk Ciulak 90

Pogoń II: 69. Dawid Boruc – 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski, 8. Bartosz Szostek – 25. Paweł Wasiluk (65, 27. Rafał Jaworski), 14. Rafał Zin (46, 13. Sebastian Szcześniak), 17. Dominik Barciak, 9. Bartosz Karczmarek (60, 16. Tomasz Kacprzak), 98. Patryk Ciulak – 18. Jakub Malinowski (46, 34. Patryk Skrzypek)

Sędzia: Przemysław Replin (Siedlce)