ARMS
=Centrum

Losowanie drabinki Pucharu Polski. Pogoń II zacznie w Kałuszynie

   
Autor:
Dodano: 2017/08/17 15:15    views 2066
OZPN podał terminarze ligi okręgowej i klasy A. Rozlosował też Puchar Polski

W siedzibie OZPN Siedlce odbyło się losowanie 1/8, 1/4 i 1/2 finału siedleckiego Pucharu Polski.

Kluby wymienione na pierwszym miejscu są gospodarzami zawodów, zaś w przypadku drużyn z różnych klas rozgrywkowych, gospodarzem jest drużyna klasy niższej.

1/8 finału – 13 września

Do gry przystępują IV-ligowcy: Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec, Pogoń II Siedlce.

Mecze o godz. 16:30.

Świt Barcząca – Fenix Siennica

Victoria Kałuszyn – Pogoń II Siedlce

Tęcza Korczew – Mazovia Mińsk Mazowiecki

Zryw II Sobolew – Watra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Czarni Węgrów

Płomień Dębe Wielkie – Hutnik Huta Czechy

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Orzeł Unin

Wektra Zbuczyn – Naprzód Skórzec

1/4 finału – 27 września

Mecze o godz. 16:00.

Świt Barcząca / Fenix Siennica – Victoria Kałuszyn / Pogoń II Siedlce

Tęcza Korczew / Mazovia Mińsk Mazowiecki – Zryw II Sobolew / Watra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna Lacka / Czarni Węgrów – Płomień Dębe Wielkie / Hutnik Huta Czechy

Mazovia II Mińsk Mazowiecki / Orzeł Unin – Wektra Zbuczyn / Naprzód Skórzec

1/2 finału – 4 października

Mecze o godz. 16:00.

Świt Barcząca / Fenix Siennica / Victoria Kałuszyn / Pogoń II Siedlce – Tęcza Korczew / Mazovia Mińsk Mazowiecki / Zryw II Sobolew / Watra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna Lacka / Czarni Węgrów / Płomień Dębe Wielkie / Hutnik Huta Czechy – Mazovia II Mińsk Mazowiecki / Orzeł Unin / Wektra Zbuczyn / Naprzód Skórzec

Ewentualny finał – 18 października (do rozgrywek MZPN awansują dwie drużyny)

Mecz o godz. 15:30.

 

źródło: OZPN Siedlce; foto: Maciej Sztajnert





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 20 Wrz 18:00
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • środa, 20 Wrz 19:00
    Sparing: KPS Siedlce – BAS Białystok
  • piątek, 22 Wrz 16:30
    Turniej: Norwid Częstochowa – KPS Siedlce
  • piątek, 22 Wrz 17:00
    Antykorkowy Rajd Rowerowy
  • piątek, 22 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed Galą Armia Fight Night
  • sobota, 23 Wrz 10:00
    XXIII Cross Rowerów Górskich
  • sobota, 23 Wrz 16:00
    IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Wrz 17:30
    1 liga: Pogoń Prudnik – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Wrz 18:30
    Gala Armia Fight Night
  • niedziela, 24 Wrz 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny