ARMS
=Centrum

Kiepski wynik Polek na Uniwersjadzie

   
Autor:
Dodano: 2017/08/28 10:00    views 1107

Akademicka reprezentacja Polski prowadzona przez Teodora Mollova zajęła 13 miejsca na Uniwersjadzie w Tajpej.

Biało-czerwone zaczęły fazę walki o miejsca 9-16 od porażki z Argentynkami. Mecz był wyrównany, ale to koszykarki z Ameryki Południowej cieszyły się z końcowego triumfu.

Polki otrzymał szansę rehabilitacji w meczach o miejsca 13-16. W gronie najsłabszych drużyn podopieczne Mollova wygrały 79:56 z Koreą Południową oraz 66:52 z Chile.

Agata Stępień (MKK Siedlce) punktowała w kolejnych meczach: 4, 9 i 6.

25.08.17, 10:00 – Tajpej
Mecz o miejsca 9-16: Polska – Argentyna 66:70 (15:15, 17:14, 14:24, 20:17)
Polska: 14. Karolina Poboży 15, 7. Monika Naczk 8, 11. Magdalena Pisera 7, 9. Kamila Podgórna 7, 2. Amalia Rembiszewska 7, 5. Sylwia Bujniak 6, 4. Zuzanna Sklepowicz 4, 8. Daria Marciniak 4, 12. Magdalena Szajtauer 3

26.08.17, 12:30 – Tajpej
Mecz o miejsca 13-16: Korea Południowa – Polska 56:79 (17:21, 9:22, 10:14, 20:22)
Polska: 2. Amalia Rembiszewska 20, 8. Daria Marciniak 12, 12. Magdalena Szajtauer 10, 1. Agata Stępień 9, 7. Monika Naczk 5, 15. Beata Jaworska 4, 11. Magdalena Pisera 4, 4. Zuzanna Sklepowicz 4, 5. Sylwia Bujniak 2, 6. Jowita Ossowska

28.08.17, 10:00 – Tajpej
Mecz o 13 miejsce: Polska – Chile 66:52 (22:9, 15:18, 13:14, 16:11)
Polska: 15. Beata Jaworska 14, 5. Sylwia Bujniak 8, 2. Amalia Rembiszewska 8, 4. Zuzanna Sklepowicz 8, 12. Magdalena Szajtauer 7, 7. Monika Naczk 6, 9. Kamila Podgórna 6, 1. Agata Stępień 6, 8. Daria Marciniak 2, 6. Jowita Ossowska 1, 11. Magdalena Pisera

 

źródło: własne / Taipei 2017; foto: Paweł Skraba / Basket Liga Kobiet





Co? Gdzie? Kiedy?

  • niedziela, 24 Cze 09:00
    Komnet-Media Cup 2018
  • sobota, 30 Cze 09:00
    Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisa ziemnego w grze deblowej
  • sobota, 30 Cze 11:00
    Water Slide
  • sobota, 30 Cze 12:00
    Sparing: Wisła Płock – Pogoń Siedlce
  • środa, 4 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – rywal nieznany
  • sobota, 7 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • środa, 11 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • sobota, 14 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa
  • sobota, 21 Lip 00:00
    II liga: Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
  • sobota, 28 Lip 00:00
    II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny