ARMS
=Centrum

Kiepski wynik Polek na Uniwersjadzie

   
Autor:
Dodano: 2017/08/28 10:00    views 368

Akademicka reprezentacja Polski prowadzona przez Teodora Mollova zajęła 13 miejsca na Uniwersjadzie w Tajpej.

Biało-czerwone zaczęły fazę walki o miejsca 9-16 od porażki z Argentynkami. Mecz był wyrównany, ale to koszykarki z Ameryki Południowej cieszyły się z końcowego triumfu.

ARMS

Polki otrzymał szansę rehabilitacji w meczach o miejsca 13-16. W gronie najsłabszych drużyn podopieczne Mollova wygrały 79:56 z Koreą Południową oraz 66:52 z Chile.

Agata Stępień (MKK Siedlce) punktowała w kolejnych meczach: 4, 9 i 6.

25.08.17, 10:00 – Tajpej
Mecz o miejsca 9-16: Polska – Argentyna 66:70 (15:15, 17:14, 14:24, 20:17)
Polska: 14. Karolina Poboży 15, 7. Monika Naczk 8, 11. Magdalena Pisera 7, 9. Kamila Podgórna 7, 2. Amalia Rembiszewska 7, 5. Sylwia Bujniak 6, 4. Zuzanna Sklepowicz 4, 8. Daria Marciniak 4, 12. Magdalena Szajtauer 3

26.08.17, 12:30 – Tajpej
Mecz o miejsca 13-16: Korea Południowa – Polska 56:79 (17:21, 9:22, 10:14, 20:22)
Polska: 2. Amalia Rembiszewska 20, 8. Daria Marciniak 12, 12. Magdalena Szajtauer 10, 1. Agata Stępień 9, 7. Monika Naczk 5, 15. Beata Jaworska 4, 11. Magdalena Pisera 4, 4. Zuzanna Sklepowicz 4, 5. Sylwia Bujniak 2, 6. Jowita Ossowska

28.08.17, 10:00 – Tajpej
Mecz o 13 miejsce: Polska – Chile 66:52 (22:9, 15:18, 13:14, 16:11)
Polska: 15. Beata Jaworska 14, 5. Sylwia Bujniak 8, 2. Amalia Rembiszewska 8, 4. Zuzanna Sklepowicz 8, 12. Magdalena Szajtauer 7, 7. Monika Naczk 6, 9. Kamila Podgórna 6, 1. Agata Stępień 6, 8. Daria Marciniak 2, 6. Jowita Ossowska 1, 11. Magdalena Pisera

 

źródło: własne / Taipei 2017; foto: Paweł Skraba / Basket Liga Kobiet





Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 22 Wrz 16:30
    Turniej: Norwid Częstochowa – KPS Siedlce
  • piątek, 22 Wrz 17:00
    Antykorkowy Rajd Rowerowy
  • piątek, 22 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed Galą Armia Fight Night
  • sobota, 23 Wrz 10:00
    XXIII Cross Rowerów Górskich
  • sobota, 23 Wrz 15:00
    IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Wrz 17:30
    1 liga: Pogoń Prudnik – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Wrz 18:30
    Gala Armia Fight Night
  • niedziela, 24 Wrz 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • niedziela, 24 Wrz 16:00
    Festiwal gier zapomnianych
  • niedziela, 24 Wrz 16:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny