=Centrum

Zwycięstwo było blisko. Remis Pogoni z liderem (multimedia)

Autor:
Dodano: 2017/08/28 20:50    views 3372

W szóstej kolejce Nice 1 Ligi Pogoń Siedlce przed własną publicznością zremisowała z Chrobry Głogów 1:1.

W porównaniu do wygranego meczu ze Stalą Mielec w składzie Pogoni zaszła jedna zmiana. W miejsce Miroslava Pastvy do wyjściowego składu wskoczył Piotr Mroziński.

ARMS

Już w czwartej minucie we własnym polu karnym faulował Daniel Chyła, a jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Mateusz Machaj. W pierwszym kwadransie przyjezdni wypracowali sobie jeszcze dwie okazje, ale uderzenia Machaja i Karola Danielaka nie znalazły drogi do siatki. W szesnastej minucie pierwszy strzał w meczu oddała Pogoń, jednak próba Daniela Chyły okazała się nieudana. Nieco po upływie pół godziny mogło być 1:1. W pole karne futbolówkę zacentrował Maciej Wichtowski, tam dobrze główkował Grzegorz Tomasiewicz, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Sławomir Janicki. W doliczonym czasie pierwszej połowie gola do szatni zdobył Mateusz Żytko i do przerwy był remis 1:1.

Pierwszy niecelny strzał w drugiej części gry oddał Jakub Szrek. W 55 minucie gospodarze wyprowadzili doskonały kontratak, który niezłym uderzeniem zakończył Dariusz Zjawiński, jednak nie było ono na tyle precyzyjne, aby zaskoczyć Janickiego. W kolejnym fragmencie spotkania utrzymywał się wynik remisowy, a inicjatywę cały czas miała Pogoń. Ostatecznie siedlczanie oraz głogowianie podzielili się punktami.

PLANY POGONI

W następnej serii gier Pogoń Siedlce w sobotę 2 września o godzinie 18:00 na wyjeździe zmierzy się z Bytovią Bytów.

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów.

Opublikowany przez MKP Pogoń Siedlce na 28 sierpnia 2017

28.08.17, 19:00 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów 1:1 (1:1)

Bramki: Mateusz Żytko 45+1 – Mateusz Machaj 5

Pogoń:  13. Krystian Stępniowski – 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 25. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak – 27. Jakub Szrek (76, 17. Dawid Kieplin), 23. Piotr Mroziński (70, 22. Miroslav Pastva), 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur (83, 24. Damian Świerblewski) – 9. Dariusz Zjawiński

Chrobry: 12. Sławomir Janicki – 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 32. Przemysław Stolc, 8. Karol Danielak – 25. Jakub Bach (53, 77. Serhij Napołow), 21. Michał Pawlik (54, 14. Michał Borecki), 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj, 2. Łukasz Szczepaniak – 19. Przemysław Trytko (72, 26. Konrad Kaczmarek)

Żółte kartki: Daniel Chyła 4, Dariusz Zjawiński 90 – Michał Pawlik 35, Michał Ilków-Gołąb 45

Xyz

Pogoń dziś prezentowała się dobrze. Szkoda że zabrakło chyba tylko szczęścia by wygrać😀 ale dobrze wyrokuje na przyszłość.

12345
Gość
12345

Najlepszy mecz od dawna. Nareszcie była walka o każdą piłkę oraz jakiś pomysł. Dobra gra Grzesia i Bajdurka. Zjawiński całkowicie inna gra jak nie cofał się do środka pola. Oby tak dalej !

Tomasz
Gość
Tomasz

O niebo lepiej niz ostatnio… Druga połowa świetna… Z taka gra daleko mozna zajechac…

xxx
Gość
xxx

Grajcie tak co mecz a będą punkty. Szrek i Bajdur cos niesamowitego, Tomasiewicz i Zjawinski niesamowita walka, zresztą jak cala drużyna. TAKĄ POGOŃ CHCEMY OGLĄDAĆ!!
I nie wydurniac się przy tym poście nie komentować glupio, chłopaki zasluguja na wielkie brawa!!!!

qqq
Gość
qqq

Zasługują na brawa. Szczerze mówiąc widzę tylko jeden problem – na 6 meczy sprowokowane 3 karne…

leo
Gość
leo

To był jeden z takich meczy kiedy nie modliłem się żeby już się skończył. Do końca byłem spokojny że wiemy co gramy.

jack
Gość
jack

Dawno nie widziałem tak walczących chłopaków. Brawo, brawo, brawo !!! Aby tak dalej, a będzie dobrze. 👍👍👍

MARO 70
Gość
MARO 70

Nareszcie dobra gra zwłaszcza w drugiej połowie.Bardzo duże poświęcenie i walka o każdą piłkę. TAK TRZEBA WALCZYĆ O KAŹDY PUNKT a będzie dobrze.
Szacunek.

Kita
Gość
Kita

Brawa za walkę 3pkt były blisko.
Ostatnie dni sierpnia Burkhardt na trybunach czyżby było coś na rzeczy czy to tylko sentymentalna wizyta???

MARO 70
Gość
MARO 70

Oj przydałby się Bury ze swoimi dokładnymi podaniami i doświadczeniem.
Ale decyzja należy do zarządu.

jack
Gość
jack

A o co chodzi z tym transparentem na F3 ?

leo
Gość
leo
2 miesięcy 25 dni temu

Taki zwyczaj to jakby pozdrowić teściową przez radio. PDW. w skrócie pozdrawiamy.

leo
Gość
leo

Chciałem skasować minusa ale się nie dało, ale co mi tam. Wiem swoje. BRAWO POGOŃ.