Rozpoczęły od domowej porażki (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2017/09/06 10:52    views 4404
Rozpoczęły od domowej porażki

Podopieczne Michała Strzałkowskiego nowy sezon w III lidze mazowieckiej rozpoczęły od porażki na własnym stadionie z Królewskimi Płock 0:4.

Do przerwy mecz był rozstrzygnięty, a trzy gole dla drużyny z Płocka zdobyły: Klaudia Łyzińska, Julia Mikołajewska i Daria Kusa. Po zmianie stron jeszcze jedno trafienie dla gości dołożyła Mikołajewska.

Następne spotkanie siedlczanki rozegrają w sobotę 9 września o 12:30 w Siedlcach z Orlętami Baboszewo.

 

 

02.09.17, 12:30 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń Siedlce – Królewscy Płock 0:4 (0:3)

Bramki: Klaudia Łyzińska 10, Julia Mikołajewska 21, 54, Daria Kusa 28

Pogoń: (skład wyjściowy) 73. Patrycja Gorzkowska – 14. Aleksandra Czarnocka, 13. Martyna Gromada, 6. Małgorzata Bareja, 2. Laura Barwińska, 4. Aleksandra Bochaj, 10. Oliwia Dang, 3. Katarzyna Fit, 15. Julia Księżopolska, 17. Agata Pieńkowska, 11. Eliza Rucińska

Królewscy: (skład wyjściowy) 18. Agnieszka Potrzebska – 6. Natalia Borowska, 20. Karolina Ejman, 13. Oliwia Gołębiewska, 15. Dominika Janicka, 16. Aleksandra Kujawska, 5. Daria Kusa, 10. Klaudia Łyzińska, 9. Julia Mikołajewska, 14. Daria Przybysz, 3. Kinga Sławińska

Sędzia: Janusz Kwaśniewski (Siedlce)

 

Pozostałe wyniki 1 kolejki:

Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Orlęta Baboszewo 1:4
Tygrys Huta Mińska – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0
WAP Warszawa – Żbik Nasielsk 4:3
Zamłynie Radom – DAF Płońsk 5:0

1.  Zamłynie Radom 1 3 5-0
2.  Królewscy Płock 1 3 4-0
3.  Orlęta Baboszewo 1 3 4-1
4.  Tygrys Huta Mińska 1 3 3-0
5.  WAP Warszawa 1 3 4-3
6.  Żbik Nasielsk 1 0 3-4
7.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1 0 1-4
8.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 0 0-3
9.  Pogoń Siedlce 1 0 0-4
10.  DAF Płońsk 1 0 0-5

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 30 Mar 15:00 15:00
    Siedlecka Liga Biegowa
  • sobota, 30 Mar 16:00 16:00
    I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego im. Marka Gutha
  • sobota, 30 Mar 17:00 17:00
    II mecz o miejsca 5-8: BBTS Bielsko-Biała – KPS Siedlce
  • sobota, 30 Mar 18:00 18:00
    EBLK: AZS UMCS Lublin – PGE MKK Siedlce
  • niedziela, 31 Mar 18:00 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Astoria Bydgoszcz


Sponsorzy

Patronat medialny