Powtórka z Mławy. Okazałe zwycięstwo z Mazurem (wideo)

Powtórka z Mławy. Okazałe zwycięstwo z Mazurem

Zespół rezerw siedleckiej Pogoni pokonał na wyjeździe Mazur Gostynin 3:0. W poprzedniej kolejce Pogoń II pauzowała ze względu na wycofanie się Bzury Sochaczew.

Marcin Tomaszewski na mecz do Gostynina zabrał ze sobą kilku zawodników z kadry pierwszej drużyny: m.in. Pawła Garygę, Piotra Krawczyka i Dawida Kieplina.

Pierwsza połowa meczu nie była obfita w sytuacje bramkowe. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika i dlatego pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 0:0. Po zmianie stron, podobnie jak dwa tygodnie temu w Mławie lepiej radzili sobie siedlczanie. W 60 minucie Dawid Kieplin zagrał do Pawła Garygi i ten z 12 metrów posłał piłkę do siatki. Dziewięć minut później w rolę egzekutora znów wcielił się Garyga po akcji z Piotrem Krawczykiem i Cezarym Demianiukiem. Wynik w końcówce meczu ustalił Piotr Krawczyk uderzając bezpośrednio z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Mateuszu Omieciuchu.

PLANY POGONI II

Najbliższe spotkanie Pogoń II rozegra w środę 13 września o 16:30 w Kałuszynie z Victorią w ramach II rundy Pucharu Polski OZPN Siedlce.

09.09.17, 11:00 – Gostynin

IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:0)

Bramki: Paweł Garyga 60, 69, Piotr Krawczyk 89

Pogoń II: 12. Patryk Izdebski – 5. Sebastian Krawczyk (75, 14. Sebastian Szcześniak), 23. Piotr Ceranka, 3. Michał Panufnik, 15. Paweł Łydkowski (75, 8. Bartosz Szostek) – 21. Cezary Demianiuk (70, 27. Piotr Goś), 24. Paweł Marchel, 99. Dominik Barciak (65, 17. Mateusz Omieciuch), 11. Paweł Garyga (85, 4. Patryk Skrzypek), 93. Dawid Kieplin (80, 18. Krystian Zbieć) – 16. Piotr Krawczyk

Żółte kartki (Pogoń II): Sebastian Krawczyk, Dominik Barciak, Patryk Izdebski

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock)