Siedlczanki walczyły w zapaśniczych zawodach w Łukowie

Zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie z powodzeniem rywalizowały w ogólnopolskim turnieju, który odbył się 9 września w Łukowie.

Blisko 50 zapaśniczek przystąpiło do rywalizacji w turnieju ogólnopolskim, który 9 września odbył się w Łukowie. Osiem startujących sportsmenek stanowiły zawodniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Zwycięstwo w kat. 40 kg odniosła Klaudia Podgórzak. Druga w kat. 62 kg była Julia Kobylińska. Na trzecim miejscu w kat. 37 kg uplasowała się Aleksandra Majchrzak.

Pozostałe zapaśniczki klubu z Siedlec zajmowały miejsca od 4 do 7. Maja Tarapata  zajęła czwarte miejsce w kat. 32 kg, Kornelia Korporowicz w kat. 48 kg i Sylwia Jastrzębska w kat. 52 kg były piąte, zaś – Weronika Czarnocka w kat. 48 kg oraz Klaudia Nasiłowska w kat. 52 kg zostały sklasyfikowane na siódmych pozycjach.

W klasyfikacji drużynowej WLKS zajął czwarte miejsce. Zwycięstwo odniósł Sokół Lublin.

źródło: własne / sportzona; foto: old.lzs.pl