Występy młodych tenisistów Pogoni w turniejach wojewódzkich

Młodzi tenisiści stołowi Pogoni wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w swoich kategoriach wiekowych.

ŻACZKI

W I WTK w swojej kategorii wiekowej wystąpiła 11-letnia Anna Pacelt. Zawodniczka Pogoni w pierwszej rundzie pokonała Natalię Paziewską 3:0. W kolejnym etapie Pacelt przegrała z Katarzyną Rajkowską (Olimpijczyk Jeżewo) 0:3 i zakończyła zmagania w turnieju na miejscach 9-12.

I WTK żaczek 2017/18

MŁODZICZKI I MŁODZICY

W grupie dziewczyn wystąpiły: Kinga Teodorczuk i Julia Andrunik. Pierwsza z nich nie miała sobie mocnych i wygrała całe zawody pokonując w finale Wiktorię Szulc 3:2. Andrunik zajęła 8 miejsce, ponieważ w 4 rundzie przegrała ze swoją klubową koleżanką 0:3.

W kategorii chłopców zagrali: Dominik Rojek, Filip Rudnicki i Mateusz Zdoliński. Najwyżej z tej trójki uplasował się Rojek, który stanął na najniższym stopniu podium. Rudnicki odpadł w drugiej rundzie i zajął miejsca 17-20, a Zdoliński odpadł już po pierwszym pojedynku.

I WTK młodziczek 2017/18

I WTK młodzików 2017/18

KADETKI I KADECI

W tej grupie wiekowej Kinga Teodorczuk zajęła 6 miejsca, a Julia Andrunik miejsca 21-24.

W kategorii chłopców wystąpiło czterech zawodników Pogoni. Najwyżej uplasował się Dominik Rojek, który zajął miejsca 21-21, następnie na miejscach 33-48 był Filip Rudnicki oraz Michał Wiśniewski, a Piotr Szczygielski zajął miejsca 49-64.

I WTK kadetek 2017/18

I WTK kadetów 2017/18

SKRZATKI

W kategorii Skrzatek wystąpiła Martyna Rojek. Siedlczanka ostatecznie uplasowała się na najniższym stopniu podium.