wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Trzy medale strzelców Dragona w Białymstoku. Trzecie miejsce w „generalce”

Udał się wyjazd do Białegostoku reprezentantom Dragona Siedlce na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym.

W dniach 15-17 września w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. W zmaganiach zawodników województw: mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego i lubelskiego wzięło udział troje reprezentantów SKSS Dragon Siedlce: Zuzanna Korzeniowska, Kamila Stępniak i Kuba Sieńczewski.

Kuba Sieńczewski w konkurencji karabin sportowy 3×10 stanął na najwyższym stopniu podium (zdjęcie główne), a Kamila Stępniak w tej samej konkurencji była piąta.

Zuzanna Korzeniowska w konkurencji pistolet sportowy 30 część dokładna, zajęła drugie miejsce.  W konkurencji pistolet sportowy 30 część szybka, stanęła na trzecim stopniu podium.

Ostatniego dnia rozgrywane były konkurencje pneumatyczne. Kuba w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 30 strzałów otarł się o podium, zajmując czwarte miejsce. Kamili poszło nieco słabiej, bowiem była dopiero dziesiąta. Trzeba również dodać, że Zuzanna w konkurencji Pistolet pneumatyczny 30 strzałów, strzelając poza konkursem (można było punktować tylko w dwóch konkurencjach) osiągnęła najlepszy wynik konkurencji.

SKSS Dragon Siedlce w ogólnej klasyfikacji punktowej zajął trzecie miejsce wystawiając tylko troje reprezentantów.

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce; foto: SKSS Dragon Siedlce