Planowe zwycięstwo w Lublinie

Podopieczni Andrzeja Kozaka wygrali 31:10 z Budowlanymi Lublin.

Pogoniści udali się do Koziego Grodu bez kontuzjowanych Rafała Janeczki, Norberta Kargola oraz Tomasza Rokickiego. Do Lublina wybrali się za to Dawid Lorentowicz oraz nowo zakontraktowany Kostiantyn Guriłow.

KLUCZOWY MOMENT

Druga połowa. W pierwszych 40 minutach siedlczanie nie byli sobą. Remis 10:10 w żadnym stopniu nie spełniał ich oczekiwań. Po przerwie Pogoniści wrzucili wyższy bieg. Uszczelnili obronę, a w ataku zapewnili sobie bonusowy punkt. Lublinianie nie byli w stanie pokrzyżować szyków gościom z Siedlec. Ostatecznie MKS wygrał 31:10.