Porażka Pogoni na inaugurację (fotogaleria)

W pierwszej kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali we własnej hali z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 21:37.

Pogoń bardzo źle weszła w spotkanie i od początku rywalizacji miała problemy z grą ofensywną. Z kolei przyjezdni byli skuteczni i szybko wypracowali sobie kilka bramek przewagi. Po 16 minutach Piotrkowianin prowadził 9:2. W kolejnym fragmencie gry Pogoń zaczęła niwelować straty i do przerwy siedlczanie przegrywali 9:14.

W drugiej połowie Pogoń chciała odmienić losy meczu, ale to Piotrkowianin kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie i stopniowo powiększał przewagę, Ostatecznie goście zwyciężyli 37:21 i w pierwszym meczu sezonu zasłużenie wywieźli z Siedlec komplet punktów.

W następnej serii gier Pogoń w niedzielę 8 października o godzinie 15:00 podejmie Słoneczny Stok Białystok.

30.09.17, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 21:37 (9:14)

Pogoń: Jakub Chromiński, Jan Borkowski, Michał Czarnecki, Rafał Kacprzak 1, Kamil Kicka 1, Jakub Kordecki 2, Jakub Kryszczuk 1, Bartosz Niedziółka 4, Mateusz Pogonowski, Sebastian Szlaski, Wojciech Tchórzewski 11, Paweł Turyk, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Zbucki 1, Kacper Żółkowski