KPS idzie jak burza!

Podopieczni Witolda Chwastyniaka nie zwalniają tempa. Siedlczanie w drugim meczu z rzędu wygrali bez strat własnych.

Pierwszym wyjazdowym rywalem KPS w nowym sezonie była Olimpia Sulęcin. Beniaminek z województwa lubuskiego traktował debiutancki mecz z siedlczanami jak święto. Do szczęścia zabrakło jedynie korzystnego rezultatu…

W pierwszym secie w poczynaniach gospodarzy była dostrzegalna nerwowość. KPS lepiej radził sobie w polu zagrywki, a co za tym idzie cały mechanizm funkcjonował sprawniej. Wygrana do 20 była zasłużona. Siedlczanie jeszcze wyżej zwyciężyli w drugiej partii. KPS szybko zbudował kilkupunktową przewagę i dowiózł ją do końca. Olimpia powalczyła o odwrócenie losów meczu w trzecim secie. Beniaminka stać było jedynie na doprowadzenie do walki na przewagi. Siedlczanie zachowali więcej zimnej krwi i wygrali.

PLANY KPS

W najbliższej kolejce KPS podejmie AZS Częstochowa. Mecz zostanie rozegrany 14 października o 18:00.

07.10.17, 17:00 – Sulęcin
I liga: Olimpia Sulęcin – KPS Siedlce 0:3 (20:25, 17:25, 27:29)
KPS: 5. Jakub Urbanowicz, 8. Krzysztof Gibek, 12. Karol Szczygielski, 15. Kamil Szaniawski, 16. Adam Sobolewski, 17. Bartosz Zrajkowski i 1. Mateusz Januszewski (libero) oraz 2. Maciej Polański, 7. Rafał Pawlak, 11. Jakub Gontarewicz, 13. Michał Kądzioła, 14. Mateusz Ogrodniczuk

MVP: Mateusz Januszewski