Słoneczny Stok górą. Zadecydowała druga połowa (fotogaleria)

W meczu 2 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali we własnej hali z ekipą Słoneczny Stok Białystok 20:26.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy szybko wypracowali sobie trzy bramki przewagi. Pogoń jednak szybko potrafiła zniwelować straty i przez pierwszą połowę toczyła si wyrównana gra. Po 30 minutach gospodarze prowadzili 13:12. W drugiej połowie skuteczniej w defensywie zaczął grać Słoneczny Stok. Białostoczanie zyskali kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Ostatecznie Pogoń przegrała 20:26 i w drugim meczu w tym sezonie poniosła drugą porażkę.

W następnej serii gier Pogoń na wyjeździe zmierzy się z Orlętami Zwoleń.

08.10.17, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Słoneczny Stok Białystok 20:26 (13:12)

Pogoń: 1. Jakub Atlin, 12. Jakub Chromiński – 2. Sebastian Szlaski, 3. Bartosz Niedziółka 1, 4. Jakub Kordecki 2, 5. Jan Borkowski, 7. Kacper Żółkowski, 8. Kamil Kicka 6, 9. Mateusz Pogonowski 1, 10. Kamil Wiśniewski, 11. Paweł Turyk 1, 14. Wojciech Tchórzewski 7, 15. Michał Czarnecki, 17. Rafał Kacprzak, 18. Jakub Kryszczuk, 19. Arkadiusz Zbucki 2

Pozostałe wyniki 2 kolejki:

Handball Płock – Orlęta Zwoleń 42:26

Olimpia Biała Podlaska – Anilana Łódź 36:31

Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski – OTM Lesznowola – mecz nie odbył się – drużyna gości wycofała się z rozgrywek