wtorek, 19 marca 2024r.

Dobra tylko pierwsza połowa. Minimalna porażka Pogonistek (fotogaleria)

Dobra tylko pierwsza połowa. Minimalna porażka Pogonistek

Piłkarki siedleckiej Pogoni przegrały na własnym stadionie z DAF Płońsk 2:3.

Mecz w pierwszej połowie dobrze układał się dla gospodyń. Siedlczanki w 20 minucie za sprawą trafienia Martyny Gromady wyszły na prowadzenie. Tuż przed przerwą DAF zdołał wyrównać. Po zmianie stron goście zdobyli dwie bramki i o korzystnym rezultacie Pogonistki mogły zapomnieć. Nadzieję na choćby punkt w 79 minucie dała ponownie Gromada strzelając gola na 2:3, ale było to za mało.

Kolejne spotkanie siedlczanki rozegrają ponownie w Siedlcach z Tygrysem Huta Mińska. Mecz zaplanowano na sobotę 14 października o 12:30.

07.10.17, 11:00 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń Siedlce – DAF Płońsk 2:3 (1:1)

Bramki: Martyna Gromada 20, 79 – Natalia Jeziak 37, Milena Jeziak 45, Aleksandra Falkiewicz 73

Pogoń: 73. Patrycja Gorzkowska – 13. Martyna Gromada, 6. Małgorzata Bareja (41, 12. Amelia Posiadała), 16. Laura Barwińska, 4. Aleksandra Bochaj, 3. Katarzyna Fit, 15. Julia Księżopolska, 8. Julia Marciszewska (65, 18. Sylwia Ławecka), 9. Magdalena Mędza, 17. Agata Pieńkowska, 11. Eliza Rucińska

DAF: 1. Alicja Błaszczak – 10. Alicja Unierzyska, 11. Natalia Jeziak, 14. Milena Jeziak, 13. Monika Kowalak, 15. Joanna Rosiak, 23. Justyna Skrocka, 69. Julia Unierzyska (60, 2. Aleksandra Falkiewicz), 4. Oliwia Waśniewska, 5. Sylwia Waśniewska, 3. Patrycja Wolska

Sędzia: Andrzej Bibik (Siedlce)