ARMS
=Centrum

Trzech Pogonistów w kadrze Więciorka

   
Autor:
Dodano: 2017/10/12 18:14    views 628

Stanisław Więciorek powołał trzech Pogonistów na mecz z Czechami w ramach Rugby Europe Trophy.

Wśród powołanych znalazło się miejsce dla Daniela Gduli, Rafała Janeczki i Tomasza Rokickiego. Doceniony został także siedlczanin Michał Mirosz (Budowlani SA Łódź).

Kadra Polski:

Jakub Bobruk, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Piotr Wiśniewski (wszyscy Budowlani Lublin), Kewin Bracik, Sebastian Kacprzak, Marek Płonka (wszyscy Lechia Gdańsk), Andrzej Charlat (CS Beaune – Francja), Daniel Gdula, Rafał Janeczko, Tomasz Rokicki (wszyscy Awenta MKS Pogoń Siedlce), Adrian Ignaczak, Łukasz Kujawa, Toma Mhedlidze, Michał Mirosz, Patryk Reksulak (Budowlani SA Łódź), Jędrzej Nowicki (Le Crousot – Francja), Paweł Poniatowski (KS Budowlani Łódź), Stanisław Powała-Niedźwiecki, Grzegorz Szczepański, Marcin Wilczuk, Piotr Zeszutek (wszyscy Ogniwo Sopot), Szymon Sirocki (Arka Gdynia)

Zawodnicy rezerwowi: Adrian Chróściel, Dawid Dybowski (obaj Awenta MKS Pogoń Siedlce), Mateusz Mrowca, Mateusz Plichta (obaj Ogniwo Sopot)

 

źródło: własne / PZRugby.pl; foto: Maciej Sztajnert




Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 18 Paź 18:00
    I liga: Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce
  • środa, 18 Paź 18:00
    I liga: SKK Siedlce – GKS Tychy
  • środa, 18 Paź 18:00
    V Edycja Siedleckiej Ligi Bowlingowej – 3 kolejka
  • środa, 18 Paź 19:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
  • sobota, 21 Paź 09:30
    Puchar Polski juniorek i kadetek w zapasach
  • sobota, 21 Paź 12:00
    Puchar Polski w kulturystyce i fitness
  • sobota, 21 Paź 12:00
    IV Siedlecki Bieg Prawie Górski
  • sobota, 21 Paź 14:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 21 Paź 17:00
    Nice 1 Liga: Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
  • sobota, 21 Paź 18:00
    BLK: PGE MKK Siedlce – Ostrovia Ostrów Wielkopolski


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny