ARMS
=Centrum

Trzech Pogonistów w kadrze Więciorka

   
Autor:
Dodano: 2017/10/12 18:14    views 1472

Stanisław Więciorek powołał trzech Pogonistów na mecz z Czechami w ramach Rugby Europe Trophy.

Wśród powołanych znalazło się miejsce dla Daniela Gduli, Rafała Janeczki i Tomasza Rokickiego. Doceniony został także siedlczanin Michał Mirosz (Budowlani SA Łódź).

Kadra Polski:

Jakub Bobruk, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Piotr Wiśniewski (wszyscy Budowlani Lublin), Kewin Bracik, Sebastian Kacprzak, Marek Płonka (wszyscy Lechia Gdańsk), Andrzej Charlat (CS Beaune – Francja), Daniel Gdula, Rafał Janeczko, Tomasz Rokicki (wszyscy Awenta MKS Pogoń Siedlce), Adrian Ignaczak, Łukasz Kujawa, Toma Mhedlidze, Michał Mirosz, Patryk Reksulak (Budowlani SA Łódź), Jędrzej Nowicki (Le Crousot – Francja), Paweł Poniatowski (KS Budowlani Łódź), Stanisław Powała-Niedźwiecki, Grzegorz Szczepański, Marcin Wilczuk, Piotr Zeszutek (wszyscy Ogniwo Sopot), Szymon Sirocki (Arka Gdynia)

Zawodnicy rezerwowi: Adrian Chróściel, Dawid Dybowski (obaj Awenta MKS Pogoń Siedlce), Mateusz Mrowca, Mateusz Plichta (obaj Ogniwo Sopot)

 

źródło: własne / PZRugby.pl; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • niedziela, 25 Lut 13:00
    III liga: Słoneczny Stok Białystok – Pogoń Siedlce
  • niedziela, 25 Lut 14:00
    I liga: SKK Siedlce – WKS Śląsk Wrocław
  • niedziela, 25 Lut 17:00
    BLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • niedziela, 25 Lut 20:00
    II mecz fazy play-out: KPS Siedlce – SMS PZPS Spała
  • środa, 28 Lut 19:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
  • sobota, 3 Mar 00:00
    III mecz fazy play-out: SMS PZPS Spała – KPS Siedlce
  • sobota, 3 Mar 11:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
  • sobota, 3 Mar 15:00
    Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym w debla
  • sobota, 3 Mar 16:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Łaskovia Łask
  • sobota, 3 Mar 17:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny