wtorek, 19 marca 2024r.

Dramatyczny mecz Ósemki. Zadecydował tie-break (fotogaleria)

Ósemka Siedlce w 3 kolejce II ligi po pełnym dramaturgii meczu przegrała z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:3.

NOSiR w dwóch pierwszych kolejkach odniósł dwa zwycięstwa, przegrywając tylko jednego seta, dlatego też przed rozpoczęciem spotkania to zawodniczki z Nowego Dworu Mazowieckiego były zdecydowanym faworytem. W premierowej partii przyjezdne były zespołem lepszym i wygrały 25:17. W dwóch kolejnych partiach do głosu doszła Ósemka, która nie zamierzała poddać się bez walki. W drugim secie siedlczanki wygrały 25:21, a w trzeciej po dramatycznej końcówce zwyciężyły 25:23. W czwartej odsłonie ponownie lepiej zaczął grać NOSiR i wygrał bez problemu 25:15, doprowadzając do tie-breaka. W decydującym secie od początku doskonale grała Ósemka i szybko wyszła na prowadzenie 5:1. Ekipa z Nowego Dworu Mazowieckiego potrafiła jednak odrobić stratę i ostatecznie triumfowała

W następnej serii gier Ósemka na wyjeździe zmierzy się z Dargfil Rawa Mazowiecka. Spotkanie to zaplanowano na sobotę 28 października na godzinę 18:00.

07.10.17, 15:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowieckici 2:3 (17:25, 25:21, 25:23, 15:25, 12:15)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 3. Marta Zich, 4. Ewa Grzelak, 6. Klaudia Gajowniczek (libero), 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Malwina Stroińska,  11. Katarzyna Pyzdrowska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 14. Julia Biardzka, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)