wtorek, 19 marca 2024r.

Porażka Pogoni w Warszawie. Straciły bramki po przerwie (fotogaleria)

Porażka Pogoni w Warszawie. Straciły bramki po przerwie

Zawodniczki Michała Strzałkowskiego przegrały w stolicy z miejscową Warszawską Akademią Piłkarską 0:2. Bramki dla gospodyń padły w drugiej części spotkania.

Pogonistki wyjechały do Warszawy w 11-osobowym składzie. Do przerwy siedlczanki odpierały ataki warszawianek i na przerwę schodziły z remisowym rezultatem. Dopiero po zmianie stron brak możliwości dokonania przez szkoleniowca Pogoni zmian w składzie dał o sobie znać i WAP zdobyła dwie bramki, które w ostatecznym rozrachunku dały zwycięstwo.

W sobotę 28 października o 12:30 siedlczanki zagrają przedostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Na własnym stadionie Pogoń podejmie Żbika Nasielsk.