ARMS
=Centrum

Wyniki IV Pucharu Polski WPF w Kulturystyce i Fitness (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2017/10/24 16:40    views 6659

W Siedlcach odbył się IV Puchar Polski WPF w Kulturystyce i Fitness. Przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach.

Wyniki

Bodybuilding Junior (23 lata, 80 kg):

1. Krystian Spychała
2. Piotr Mysłek
3. Mateusz Białas

Bodybuilding junior (23 lata, +80 kg):

1. Michał Kulibowski
2. Sebastian Pałaszewski
3. Paweł Roszkowski
4. Dawid Grygiel-Olek
5. Hubert Komala
6. Maciej Gradolewski
7. Dominik Szelengiewicz

Bodybuilding Masters (+40 lat):

1. Paweł Kamiński

Bodybuilding Masters (+50 lat):

1. Robert Półtorak

Men Physique Junior (23 lata):

1. Sebastian Łoń
2. Eryk Skwiercz

Men Physique Fitness:

1. Sebastian Łoń
2. Michał Bernatowicz
3. Jakub Pietrzyk
4. Jarosław Zawadzki

Men Physique Athletic:

1. Damian Burzyński
2. Mateusz Sikora

Men Physique Evolution Classic:

1. Jakub Pietrzyk
2. Damian Burzyński
3. Mateusz Sikora

Open Men Physique:

1. Jakub Pietrzyk

Bikini Model:

1. Magdalena Kowalska
2. Angelika Chetkowska
3. Emilia Olszewska
4. Paula Szyszko

Bikini Fitness:

1. Katarzyna Staśkowska
2. Sylwia Socha
3. Anna Wicka
4. Aleksandra Strzałkowska
5. Patrycja Nadwodna
6. Magdalena Świderska

Figure Fitness (soft):

1. Anna Mirecka
2. Iwona Czarnowska
3. Monika Woszczak

Bodybuilding Classic 2 i 3 (180 cm):

1. Tobiasz Gałązka
2. Jacek Skowron
3. Marek Klose
4. Daniel Suchożebrski

Bodybuilding Classic 1 (+180 cm):

1. Artur Kamieniak
2. Paweł Kamiński
3. Tomasz Srebrnik

Bodybuilding Men (80 kg):

1. Krystian Spychała
2. Jacek Skowron
3. Piotr Mysłek
4. Marcin Starulak
5. Robert Półtorak

Bodybuilding Men (90 kg):

1. Michał Kulibowski
2. Tobiasz Gałązka
3. Sebastian Pałaszewski
4. Tomasz Srebrnik

Bodybuilding Men (100 kg):

1. Adam Łazanowski
2. Arkadiusz Demidowicz
3. Hubert Komala

Bodybuilding Men (+100 kg):

1. Emanuel Sobieszczyk
2. Grzegorz Korszeń

Overall Women:

1. Magdalena Kowalska

Overall Men:

1. Michał Kulibowski
2. Adam Łazanowski
3. Tobiasz Gałązka


źródło: własne / WPF Poland; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 15 Gru 10:00
    Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Trójek Chłopców
  • sobota, 15 Gru 10:00
    Biegi Górskie Siedlce 2018
  • sobota, 15 Gru 11:15
    Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa mazowieckiego juniorek i juniorów do 17 lat
  • sobota, 15 Gru 15:00
    I liga: AZS AGH Kraków – KPS Siedlce
  • sobota, 15 Gru 16:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – Politechnika Gdańska
  • sobota, 15 Gru 17:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Łaskovia Łask
  • sobota, 15 Gru 19:30
    I liga: SKK Siedlce – Czarni Słupsk
  • czwartek, 20 Gru 18:00
    III runda Pucharu Polski: KPS Siedlce – Ślepsk Suwałki
  • sobota, 22 Gru 16:00
    II liga: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • sobota, 22 Gru 17:00
    I liga: Astoria Bydgoszcz – SKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny