ARMS
=Centrum

Biegi uliczne w rocznicę odzyskania niepodległości – zapowiedź

   
Autor:
Dodano: 2017/10/30 15:36    views 2139

Przedstawiamy regulamin biegów ulicznych, które odbędą się 11 listopada w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Organizatorem biegów będzie Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Patronat objęli Prezydent Miasta Siedlce oraz Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych w Siedlcach.

Cel imprezy to uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców Siedlec. Sztandarowa impreza organizowana przez SOZLA odbędzie się 11 listopada. Początek o 13:00. Start i metę ustanowiono przy ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

Do punktacji drużynowej szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria open kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3 osoby, w tym przynajmniej 1 rodzic i 1 kobieta).

Konkurencje

godz. 13:00 – SP dziewczęta (kl. 1-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:05 – SP chłopcy (kl. 1-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:10 – SP dziewczęta (kl. 4-6): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:15 – SP chłopcy(kl. 4-6): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13:20 – SP dziewczęta (kl. 7 ) i PG dziewczęta (kl. 2-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.30 – SP chłopcy (kl. 7 ) i PG chłopcy (kl. 2- 3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.40 – szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta: start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.50 – szkoły ponadgimnazjalne chłopcy: start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 2000 m

godz. 14.05 – sztafeta rodzinna: start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3x600m

godz. 14.20 – Bieg OPEN kobiet: start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3000 m

godz.14.35 – Bieg OPEN mężczyzn: start ul. Pułaskiego (pięć okrążeń od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 5000 m

Dyplomy i statuetki za zajęcie pierwszych trzech w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla zawodników, którzy zajęli miejsca 1-20, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc na podium w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji drużynowej szkół (oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

Zgłoszenia od godz. 12.30 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce).
źródło: własne / SOZLA; foto: własne





Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Cze 09:00
    Komnet-Media Cup 2018
  • sobota, 23 Cze 11:00
    Water Slide
  • niedziela, 24 Cze 09:00
    Komnet-Media Cup 2018
  • sobota, 30 Cze 00:00
    Sparing: Wisła Płock – Pogoń Siedlce
  • środa, 4 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – rywal nieznany
  • sobota, 7 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • środa, 11 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • sobota, 14 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa
  • niedziela, 5 Sie 10:00
    9 Triathlon Siedlecki
  • sobota, 25 Sie 15:00
    Ekstraliga: Ogniwo Sopot – Awenta MKS Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny