ARMS
=Centrum

Biegi uliczne w rocznicę odzyskania niepodległości – zapowiedź

   
Autor:
Dodano: 2017/10/30 15:36    views 2338

Przedstawiamy regulamin biegów ulicznych, które odbędą się 11 listopada w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Organizatorem biegów będzie Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Patronat objęli Prezydent Miasta Siedlce oraz Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych w Siedlcach.

Cel imprezy to uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców Siedlec. Sztandarowa impreza organizowana przez SOZLA odbędzie się 11 listopada. Początek o 13:00. Start i metę ustanowiono przy ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

Do punktacji drużynowej szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria open kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3 osoby, w tym przynajmniej 1 rodzic i 1 kobieta).

Konkurencje

godz. 13:00 – SP dziewczęta (kl. 1-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:05 – SP chłopcy (kl. 1-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:10 – SP dziewczęta (kl. 4-6): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m

godz. 13:15 – SP chłopcy(kl. 4-6): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13:20 – SP dziewczęta (kl. 7 ) i PG dziewczęta (kl. 2-3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.30 – SP chłopcy (kl. 7 ) i PG chłopcy (kl. 2- 3): start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.40 – szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta: start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m

godz. 13.50 – szkoły ponadgimnazjalne chłopcy: start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 2000 m

godz. 14.05 – sztafeta rodzinna: start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3x600m

godz. 14.20 – Bieg OPEN kobiet: start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3000 m

godz.14.35 – Bieg OPEN mężczyzn: start ul. Pułaskiego (pięć okrążeń od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 5000 m

Dyplomy i statuetki za zajęcie pierwszych trzech w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla zawodników, którzy zajęli miejsca 1-20, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc na podium w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji drużynowej szkół (oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

Zgłoszenia od godz. 12.30 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce).
źródło: własne / SOZLA; foto: własne





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 19 Wrz 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • czwartek, 20 Wrz 18:30
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • piątek, 21 Wrz 16:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 12:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III


Sponsorzy

Patronat medialny