Różnokolorowe odcienie sukcesu. Trzy medale młodziczek WLKS w mistrzostwach Polski

W Piotrkowie Trybunalskim walczono o medale w VI Mistrzostwach Polski młodziczek w zapasach. Reprezentantki naszego miasta pokazały się z bardzo dobrej strony.

W dniach 3-4 listopada w Piotrkowie Trybunalskim odbywały się VI Mistrzostwa Polski młodziczek w zapasach. Wzięło w nich udział 176 zawodniczek z 56 klubów. W mistrzostwach brały także udział zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Trzeba przyznać, że siedlczanki pokazały się ze znakomitej strony. Trzy z pięciu siedleckich zawodniczek stawało na podium. Poza tym WLKS w klasyfikacji klubowej zajął trzecie miejsce! Co ciekawe, tak się ułożyło, że nasze zapaśniczki zdobywały medale z różnych kruszców. Złoty krążek w kat. 57 kg wywalczyła Klaudia Kudelska, druga w kat. 37 kg była Klaudia Podgórzak, a medal brązowy w kat. 34 kg zdobyła Dominika Rymuza.

Dwie pozostałe zapaśniczki WLKS zajmowały dalsze lokaty. Ósma w kat. 57 kg była Joanna Kobylińska, natomiast szesnasta w kat. 44 kg – Kornelia Korporowicz.