ARMS
=Centrum

Siedlczanie powołani na Mołdawię

   
Autor:
Dodano: 2017/11/09 8:34    views 1381

Sześciu zawodników Pogoni Siedlce otrzymało powołanie na zbliżający się wielkimi krokami mecz z Mołdawią.

Na spotkanie w ramach Rugby Europe Trophy, która zostanie rozegrane 18 listopada w Gdańsku zostali powołani: Dawid Dybowski, Daniel Gdula, Rafał Janeczko, Marek Mirosz, Przemysław Rajewski oraz Tomasz Rokicki. Wśród wybrańców selekcjonera Stanisława Więciorka znalazł się także wychowanek Pogoni, Kamil Bobryk (obecnie grający we francuskim CS Vienne).

Kadra Polski na mecz z Mołdawią:

Mateusz Bartoszek, Radosław Bysewski (obaj SMRC Saint Medard), Jakub Bobruk, Jakub Kamiński, Wojciech Król, Piotr Wiśniewski (wszyscy Budowlani Lublin), Kamil Bobryk (CS Vienne), Kewin Bracik, Marek Płonka (obaj Lechia Gdańsk), Dawid Dybowski, Daniel Gdula, Rafał Janeczko, Marek Mirosz, Przemysław Rajewski,  Tomasz Rokicki (wszyscy Awenta MKS Pogoń Siedlce), Adrian Ignaczak (Budowlani SA Łódź), Grzegorz Janiec (FCSR Rumilly), Sebastian Kostałkowski (Skra Warszawa), Aleksander Nowicki (AS Macon Rugby), Jędrzej Nowicki (CO Creusot Bourgogne), Wojciech Piotrowicz, Mateusz Plichta, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Marcin Wilczuk, Grzegorz Szczepański, Piotr Zeszutek (wszyscy Ogniwo Sopot), Paweł Poniatowski (KS Budowlani Łódź), Szymon Sirocki (Arka Gdynia)

 
źródło: własne / PZRugby.pl; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 24 Lut 15:00
    Indywidualne Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym
  • sobota, 24 Lut 16:00
    Sparing: Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
  • sobota, 24 Lut 16:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Tajfun Jartypory
  • sobota, 24 Lut 17:00
    II liga: BAS Białystok – Ósemka Siedlce
  • sobota, 24 Lut 18:00
    I mecz fazy play-out: KPS Siedlce – SMS PZPS Spała
  • niedziela, 25 Lut 13:00
    III liga: Słoneczny Stok Białystok – Pogoń Siedlce
  • niedziela, 25 Lut 14:00
    I liga: SKK Siedlce – WKS Śląsk Wrocław
  • niedziela, 25 Lut 17:00
    BLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • niedziela, 25 Lut 20:00
    II mecz fazy play-out: KPS Siedlce – SMS PZPS Spała
  • środa, 28 Lut 19:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny