Trzecia porażka Pogoni. Olimpia zdobyła Siedlce (fotogalerie)

W meczu 4 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali we własnej hali z Olimpią Biała Podlaska 23:31.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Co chwila inna z ekip wychodziła na prowadzenie. W końcówce pierwszej części Olimpia zdołała odskoczyć na dwie bramki i po 30 minutach prowadziła 15:13. W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie, ale tylko do 37 minuty spotkania. Od tej pory na parkiecie zaczęli rządzi przyjezdni, którzy zdołali wypracować sobie bezpieczną przewagę. Ostatecznie ekipa z Białej Podlaskiej triumfowała zdecydowanie 31:23.

W następnej serii Pogoń w sobotę 25 listopada we własnej hali podejmie Anilanę Łódź.

11.11.17, 12:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Biała Podlaska 23:21 (13:15)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – 3. Bartosz Niedziółka, 4. Jakub Kordecki 2, 5. Jan Borkowski, 6. Jan Mrozik, 7. Kacper Żółkowski, 8. Kamil Kicka 3, 9. Mateusz Pogonowski 4, 10. Kamil Wiśniewski, 11. Paweł Turyk 5, 14. Wojciech Tchórzewski 5, 15. Michał Czarnecki, 17. Rafał Kacprzak 1, 18. Jakub Kryszczuk 2, 19. Arkadiusz Zbucki 1