Koncertowa gra Ósemki. Sparta na kolanach

W meczu 6 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce pokonały na wyjeździe Spartę Warszawa 3:0.

Od początku meczu Ósemka była zespołem lepszym. W pierwszej partii siedlczanki pokonały Spartę 25:19. W drugim secie Ósemka ponownie nie dała szans ekipie z Warszawy i rozbiły ją 25:16. W trzeciej odsłonie gospodynie próbowały nawiązać bardziej wyrównaną walkę, ale i tym razem końcówka seta należała do podopiecznych Jarosława Plewińskiego. Ósemka wygrała 25:21 i w efekcie wywiozła ze stolicy zasłużony komplet punktów.

W następnej serii gier Ósemka w sobotę 18 listopada o godzinie 16:00 we własnej hali podejmie BAS Białystok.

11.11.17, 17:00 –  Nieporęt

II liga: Sparta Warszawa – Ósemka Siedlce 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 3. Marta Zich, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Malwina Stroińska,  11. Katarzyna Pyzdrowska, 13. Ewelina Karsztun, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)