=Centrum

Szczęśliwa trzynastka. Polska wygrała z Mołdawią

Autor:
Dodano: 2017/11/19 8:49    views 683

Podopieczni Stanisława Więciorka wygrali 13:0 z Mołdawią w drugim meczu Rugby Europe Trophy. Siedlczanie dołożyli cegiełkę do zwycięstwa reprezentacji.

W wyjściowym składzie reprezentacji znalazło się miejsce dla Kamila Bobryka, Daniela Gduli, Przemysława Rajewskiego oraz Tomasza Rokickiego. Po przerwie na boisku zameldował się Marek Mirosz.

Polacy wygrali 13:0, ale liczyli na zwycięstwo z bonusem. W ciągu 80 minut biało-czerwoni zdołali tylko raz przyłożyć. W tabeli RET prowadzi Holandia przed Portugalią i Polską. Na początku marca kadra Więciorka zagra w Amsterdamie z liderem grupy.

18.11.17, 17:30 – Gdańsk
RET: Polska – Mołdawia 13:0
Punkty: Wojciech Piotrowicz 5 (K, pd), Mateusz Plichta 5 (P), Jędrzej Nowicki 3 (K)
Polska: Marcin Wilczuk (54 Grzegorz Janiec), Kamil Bobryk (65 Adrian Ignaczak), Radosław Bysewski (67 Sebastian Kostałkowski), Stanisław Powała-Niedźwiecki (67 Marek Mirosz), Mateusz Bartoszek, Aleksander Nowicki, Marek Płonka (65 Piotr Wiśniewski), Piotr Zeszutek, Mateusz Plichta (59 Jakub Bobruk), Wojciech Piotrowicz (19 Jędrzej Nowicki), Tomasz Rokicki, Daniel Gdula, Kewin Bracik, Szymon Sirocki, Przemysław Rajewski (46 Grzegorz Szczepański)

źródło: własne / PZRugby.pl; foto: Facebook