Wyjazdowa porażka Pogoni. Lider poza zasięgiem

W meczu 7 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni przegrali na wyjeździe z Handball Płock 21:37.

Pierwsza połowa od początku była bardzo wyrównana i na tablicy długo wynik oscylował w okolicy remisu. Ostatnie kilka minut należało jednak do gospodarzy, którzy wykorzystali moment gorszej gry Pogoni i do przerwy prowadzili 15:11. W drugiej części spotkania ekipa z Płocka była już zdecydowanie lepsza i systematycznie powiększała przewagę. Ostatecznie płocczanie triumfowali 37:21. Warto podkreślić, iż Handball jest liderem III ligi z kompletem pięciu zwycięstw.

Następne spotkanie Pogoniści rozegrają w sobotę 16 grudnia o godzinie 19:00, kiedy to siedlczanie we własnej hali w zaległym meczu 6 kolejki zmierzy się z Anilaną Łódź.

03.12.17, 13:00 – Płock

III liga: Handball Płock – Pogoń Siedlce 37:21 (15:11)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – 2. Jakub Nowak, 4. Jakub Kordecki, Jan Borkowski, 6. Kamil Mrozik, 7. Kacper Żółkowski 1, 8. Kamil Kicka 4, 9. Mateusz Pogonowski, 10. Kamil Wiśniewski, 11. Paweł Turyk 2, 12. Jakub Chromiński, 14. Wojciech Tchórzewski 7, 15. Michał Czarnecki 1, 17. Rafał Kacprzak, 18. Jakub Kryszczuk 4, 19. Arkadiusz Zbucki 2