=Centrum

Sylwestrowe bieganie po siedlecku (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2018/01/02 0:16    views 1100

30 grudnia na terenach rezerwatu Gołobórz kilkudziesięciu chętnych przystąpiło do rywalizacji w I Sylwestrowym Biegu Górskim.

Triathlon Siedlce Club wyszedł z nową inicjatywą. Na zakończenie roku postanowił zaproponować zwolennikom aktywnego spędzania czasu, bieg. Tym sposobem 30 grudnia odbył się I Sylwestrowy Bieg Górski. Miejscem zmagań był rezerwat Gołobórz.

Biegacze mieli do wyboru dwa dystanse: 15 km i 5 km, zaś zwolennicy nordic walking wyruszyli na 7,5-kilometrową trasę.

Najszybszy na 15 km okazał się Paweł Młodzikowski z Adamowa. Drugi na metę dotarł Jacek Chruściel z Międzyrzeca Podlaskiego, zaś na trzeciej pozycji finiszował reprezentant Triathlon Siedlce Club Sebastian Borowik. Najlepszą kobietą okazała się Agnieszka Ślebzak-Kołtuniak.

Dystans 5 km najszybciej pokonał Bartosz Rękawek, wyprzedzając Grzegorza Wierzbickiego i Tomasza Buczka (wszyscy TSC).

W rywalizacji „kijkarzy” zwyciężył Krystian Bala. Drugie i trzecie miejsce należało do Krzysztofów: Kryszczuka i Frąckowiaka.