Nieudany początek roku. Ósemka poległa w Nowym Dworze Mazowieckim

W meczu 12 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała na wyjeździe z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3.

Po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie do drugoligowej rywalizacji wróciła Ósemka. Na początek 2018 roku siedlczanki mierzyły się z wiceliderkami z Nowego Dworu Mazowieckiego.

NOSiR w dwóch pierwszych setach nie dał szans podopiecznym Jarosława Plewińskiego, zwyciężając 25:10 i 25:14. W trzeciej partii Ósemka potrafiła nawiązać równorzędną walkę, ale niestety siedlczanki zmarnowały piłkę setową, co skrzętnie wykorzystały gospodynie, które odwróciły losy seta, wygrywając go 28:26.

W następnej serii gier Ósemka Siedlce w sobotę 13 stycznia o godzinie 16:00 we własnej hali podejmie Dargfil Rawa Mazowiecka.

06.01.18, 18:00 –  Nowy Dwór Mazowiecki

II liga: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Ósemka Siedlce 3:0 (25:10, 25:14, 28:26)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Malwina Stroińska,  11. Katarzyna Pyzdrowska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 15. Karina Pinczuk, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)