Relacja z Otwartych Mistrzostw Grudziądza w bowlingu

W weekend 6-7 stycznia rozegrany został finał Otwartych Mistrzostw Grudziądza w bowlingu, w którym udział wzięli zawodnicy SKB Siedlce.

W zawodach wzięło udział 5 zawodników z Siedlec. W grupie A najlepszy okazał się Litwin – Aidas Daniunas. W tej grupie rywalizował także Daniel Głuchowski z SKB. Bowlingowiec ze stratą 16 pinów nie zakwalifikował się do finału i ostatecznie zajął 10 miejsce spośród najlepszych zawodników w kraju i nie tylko.

Pozostali siedlczanie rywalizowali w grupie B. Do finału awansowało dwóch zawodników SKB: Arkadiusz Dłużniewski oraz Dariusz Rojek. Dłużniewski zdominował zawody i z przewagą 112 pinów nad Markiem Fularczykiem uplasował się na pierwszej pozycji. Natomiast Rojek zakończył mistrzostwa na 5 miejscu.

Marek Kozłowiec oraz Piotr Prokurat nie zakwalifikowali się do finału.

źródło i foto: SKB Siedlce