Porażka w stolicy. Ósemka powalczyła z liderkami

W meczu 14 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce przegrały na wyjeździe z Mazovią Warszawa 1:3.

Mazovia Warszawa jest liderem II ligi, który w całym sezonie nie poniósł żadnej porażki. W pierwszym secie warszawianki od początku wypracowały sobie kilka punktów przewagi i w pełni kontrolowały przebieg partii, wygrywając ją 25:17. W drugiej odsłonie do głosu doszła Ósemka, która po świetnej grze zwyciężyła 25:18. W kolejnych dwóch setach górą już były jednak liderki. W trzeciej partii wygrały 25:19, a w czwartej po zaciętej walce na przewagi triumfowały 26:24.

W następnej serii gier Ósemka w sobotę 27 stycznia o godzinie 16:00 we własnej hali podejmie Spartą Warszawa.

21.01.18, 18:00  – Warszawa

II liga: Mazovia Warszawa – Ósemka Siedlce 3:1 (25:17, 18:25, 25:19, 26:24)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 3. Marta Zich, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Alicja Więckowska, 10. Malwina Stroińska, 11. Katarzyna Pyzdrowska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 15. Karina Pinczuk, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)