ARMS
=Centrum

Pogonistki ostatnie na turnieju w Pilawie (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/01/30 19:53    views 3091
Pogonistki ostatnie na turnieju w Pilawie

Piłkarki Pogoni Siedlce wzięły udział w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa.

Podopieczne Michała Strzałkowskiego zagrały w grupie A, gdzie dwa mecze przegrały, zaś jeden zakończył się remisem. Następnie w fazie play-off zmierzyły się Królewskimi Płock (porażka 1:4) i Wilgą Garwolin (przegrana 0:1). W meczu o 7 miejsce musiały uznać wyższość Mszczonowianki Mszczonów (remis 0:0, karne 1-3). Miss turnieju wybrana została Zuzanna Seredzińska z Pogoni.

Wyniki turnieju:

Grupa A

Pilawa – Mszczonowianka 11:0
Ząbkovia I – Pogoń Siedlce 7:0
Pilawa – Pogoń Siedlce 8:0
Ząbkovia I – Mszczonowianka 12:0
Pilawa –  Ząbkovia I 2:1
Pogoń – Mszczonowianka 2:2

1. Pilawa          3  9    21:1
2. Ząbkovia I      3  6    19:2
3. Pogoń Siedlce   3  1    2:17
4. Mszczonowianka  3  1    2:25

 

Grupa B

Wilga G. – Tygrys Huta Mińska 0:2
Ząbkovia II – Królewscy Płock 3:1
Wilga G. – Królewscy Płock 0:2
Ząbkovia II – Tygrys Huta Mińska 5:0
Wilga G. – Ząbkovia II 0:7
Królewscy – Tygrys Huta Mińska 2:1

1. Ząbkovia II  3  9    15:1
2. Królewscy    3  6    5:4
3. Tygrys       3  3    3:7
4. Wilga        3  0    0:11

 

Play off

1A – 4B    Pilawa – Wilga Garwolin 4:2
2A  – 3B    Ząbkovia I – Tygrys Huta Mińska 1:0
3A – 2B    Pogoń Siedlce – Królewscy Płock 1:4
4A – 1B    Mszczonowianka – Ząbkovia II 0:10

Wilga Garwolin – Pogoń Siedlce 1:0
Tygrys Huta Mińska – Mszczonowianka 1:0
Pilawa – Królewscy Płock 3:1
Ząbkovia I – Ząbkovia II 4:2

Mecz o VII miejsce

Pogoń Siedlce – Mszczonowianka 0:0 k. 1:3

Mecz o V miejsce

Wilga Garwolin – Tygrys Huta Mińska 0:0 k. 1:2

Mecz o III miejsce

Królewscy Płock – Ząbkovia II 2:2 k. 3:1

Mecz o I miejsce

Pilawa – Ząbkovia I 1:3

Ostateczna Kolejność

1. Ząbkovia I Ząbki
2. Pilawa
3. Królewscy Płock
4. Ząbkovia II Ząbki
5. Tygrys Huta Mińska
6. Wilga Garwolin
7. Mszczonowianka Mszczonów
8. Pogoń Siedlce

Nagrody indywidualne

Bramka turnieju: Patrycja Bartosiewicz (Ząbkovia II Ząbki)
Interwencja turnieju: Angelika Kasprzak (Pilawa)
Najlepsza bramkarka: Marta Hućko (Królewscy Płock)
Najlepszy Obrońca: Magda Kuch (Ząbkovia II Ząbki)
Najlepszy Asystent: Eliza Ragus (Pilawa)
Najlepsza strzelczyni: Emilia Jarzyna (Pilawa)
MVP turnieju: Małgorzata Lesińska (Ząbkovia I Ząbki)
Miss turnieju: Zuzanna Seredzińska (Pogoń Siedlce)
Drużyna Fair Play: Ząbkovia I Ząbki

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert





Co? Gdzie? Kiedy?

  • niedziela, 24 Cze 09:00
    Komnet-Media Cup 2018
  • sobota, 30 Cze 09:00
    Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisa ziemnego w grze deblowej
  • sobota, 30 Cze 11:00
    Water Slide
  • sobota, 30 Cze 12:00
    Sparing: Wisła Płock – Pogoń Siedlce
  • środa, 4 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – rywal nieznany
  • sobota, 7 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • środa, 11 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • sobota, 14 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa
  • sobota, 21 Lip 00:00
    II liga: Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
  • sobota, 28 Lip 00:00
    II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny